Baden-Württembergische Spielbanken näeb kasiino tulude vähenemist


Baden-Württembergische Spielbanken on riigile kuuluv kasiinokontsern Saksamaal, mis haldab kolme kasiinot. Ettevõtjad on esimesed kuus koi hasartmängutuludest ja registreeriti 34,5% langus. Baden-Badeni kasiino, Stuttgart ja Konstanz teenisid kuue kuu jooksul vaid 24,1 miljonit eurot.

Langus ärisse

Peamine põhjus languse taga on kasiinode sulgemine ning liikluse taasavamise üritamine. Rahandusministri pressiesindaja Edith Sitzmann kommenteeris, et aastased puudujäägid kaetakse tõenäoliselt ettevõtte omakapitaliga. Sitzmann ei soovinud ennustada, kuidas äri tulevikus areneb.

Ettevõtte tegevdirektor on Otto Wulferding Baden-Württembergische Spielbanken kes kommenteeris ka kaotust, märkides, et seda ei saa aasta lõpuga tasa teha. Eelmisel aastal kasvasid need kolm kasiinot rekordiliselt 107,2 miljonit eurot. See tagas riigieelarve 56 miljonit eurot.

COVID-19 sulgemine

Sel aastal suleti COVID-19 tõttu 13. märtsil piirkonnas asuvad Saksamaa kasiinod. Ligikaudu 80% tööjõust koliti lühiajalisele tööle. Eelmise aasta lõpuks töötas kasiinodes umbes 600 inimest.

25. maiks on kasiinodel lubati uuesti avada. Mänguautomaatide mängud avanesid sellest pisut varem ja külalised on kasiinosid külastanud. Äri läheb jälle, kuid külastajaid pole nii palju kui varem. Wulferding tõi välja, et puuduvad naaberriikide mängijad, ärireisijad ja messikülastajad.

The Stuttgarti toimumiskoht on mõjutanud läheduses asuvate rajatiste, näiteks teatrite sulgemine. Kuna külastajad nendesse piirkondadesse ei sõida, jääb kasiino mõnest jalgliiklusest ilma.



Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga