AvatarUX kuulutab YG Masters’i kaudu välja uue CherryPopi slotimängu


Parimaks hinnatud veebimängulahenduste pakkuja Yggdrasil on teinud koostööd AvatarUX-iga uue Popwinsi veebipõhise mängumängu CherryPop kaudu. Uus mäng toodeti YG Masters programmi kaudu ja see on neljas GATI tehnoloogiat kasutav pesa, mis sel aastal programmist välja anti.

Slotimängu üksikasjad

Uus online-slotimäng kasutab Popwins mehaanik AvatarUX 5 × 3 ruudustikul, kusjuures võidukeerutused laiendavad rulle kuni 5 × 9 ruudustikuni. Iga ilmunud võidusümbol paljastab mängus veel kaks kukkumisvõidu stiilis.

Slotimängus on lisakeerutuste režiim, mis avatakse pärast seda, kui mängijad teenivad hüppavaid võite. Lisakeerutuste režiimil on kolm taset, kusjuures igal tasemel on kõrgemad kordajad ja rullid. Mängijad saavad valida lisakeerutuste mängimise ja võimaliku teenimise rohkem, kasutades Gamble Wheel’i. Nupuga Osta boonust saab minna ka otse täiendavate keerutuste ringi.

AvatarUXi tegevdirektor Marcus Honney kommenteeris uut mängu, öeldes: “CherryPop ™ võtab meie mehaaniku ja lisab põneva teema, millel on muljetavaldav võidupotentsiaal, ja me ei saa oodata, et näha, kuidas operaatoripartnerid kogu maailmas selle vastu võtavad.”

Liitumine YG magistriprogrammiga

Yggdrasil Gamingu programm YG Mastesr kasvab kiiresti. Vahetult enne selle uhiuue mängu väljakuulutamist teatas Yggdrasil, et ReelPlay liitus YG Masters programmiga. Austraalias asuv Sydney pesaarendaja kasutab sisu levitamiseks kogu maailmas GATI tehnoloogiat.

Programmiga saab ReelPlay levitada oma slotimängude portfelli uuele publikule. Infinity Reels seeria lisatakse portfelli, mäng, mis tõstab esile progressiivset kordajat ja respin-funktsiooni.


yggdrasil gamingavatarUXgatipopwinsyg meistrid programcherrypopLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga