Avastage Champion Spordi uus veebipõhine spordiennustusplatvorm


Järgmise taseme tehnoloogiat kasutades on Champion Sports tutvustanud uhiuut B2B spordikomplekti platvormi, et pakkuda operaatoritele kiiret ja kasutajasõbralikku kihlveokogemust mitme kanali kaudu. Platvorm loodi kohanemisvõimeline, võimaldades skaleerida kõiki operaatori nõudeid. Selle kohandamise abil saavad spordiennustusmaailma operaatorid pakkuda mängijatele täpselt seda, mida nad konkreetselt turult otsivad.

Kohandamisvõimalus võimaldab operaatoritel luua silmapaistva spordiraamatu. Pakkumist saab lokaliseerida, et maksimeerida konkurentsivõimet teenuste asukohas.

Championi spordiplatvormi üksikasjad

Champion Sports platvormi loomiseks kasutati täiustatud kasutajaliidest ja kasutajaliidest. See kujunduselement keskendub nii mängijate vajaduste mõistmisele kui ka kaasahaarava kasutajakogemuse loomisele. Operaatorid saavad platvormi kasutada nii reaalajas aruandluseks kui ka back-office kauplemise tööriistad.

Platvormi piires on operaatoritel juurdepääs üle 450 turule, kus on rohkem kui 100 spordiala. Kihlvedude tegemise võimalused on laiali 80 000 mängueelset valikut ja 70 000 otseüritust, igakuiselt.

Spordiraamat kasutab kasutajaliidesega esiosa, mis loodi AngularJS-iga. Seda elementi saab automaatselt kohandada kõigi tavaliste ekraanisuurustega. See võimaldab mängijatel nautida veebipõhiseid panuseid tahvelarvutid või mobiilsed nutitelefonid. Arendajad lõid teise põlvkonna platvormi algusest peale, kasutades moodularhitektuuri, et luua operaatoritele paindlik ja väga skaleeritav valik.

Uus spordikohtade platvorm on heaks kiidetud mitmel reguleeritud turul, sealhulgas Mani saarel. Ettevõte on pühendunud pakkuma suurepäraseid teenuseid ja katma kõik vastutustundlikud mänguvajadused iga pakutava toote kaudu.

Lisateave platvormil

Champion Sports Sportsbooki toodete direktor Simon Noble kommenteeris uue platvormi pressiteates, öeldes, et ettevõte on põnevil oma spordiennustusplatvormi tööstusele tutvustama. Ettevõte on valmis nägema, et operaatorid kasutavad platvormi spordiraamatute toiteks ja kasutavad selleks pakutavaid tööriistu, et viia mängijate kaasamine uuele tasemele.

Hr Noble sõnul:

„Platvorm on ehitatud nii, et see saaks kohanduda ja muuta nii, et see saaks töötada igas suuruses operaatorite jaoks. Meil on sisseehitatud funktsioonid, mis võimaldavad operaatoritel kasutajaliidese täielikult kohandada, et pakkuda ainulaadset mängijakogemust ja eristuda konkurentidest. “

Direktor teatas lisaks, et Champion Spordi meeskond on spordiraamatu kujundamise ja arendamise etapis teinud suurepärast tööd. Ettevõte ootab mõlema alustamist vanad ja uued operaatorpartnerid.