Augusti tüütus Macau kasiinodes


Väidetavalt mõjutas koroonaviiruse pandeemia eelmisel kuul negatiivselt 39 Macau kasiinot, kuna nende mängude kogutulud vähenesid aastaga 94,5%, ulatudes veidi üle 166,61 miljoni dollarini.

Inside Asian Gamingu aruande kohaselt, kus viidatakse enklaavi Gaming Inspection and Coordination Bureau regulaatori ametlikule teabele, oli see näitaja peaaegu identne juulis registreeritud 168,36 miljoni dollariga, kuid tunduvalt parem kui juuni kokku 89,69 miljonit dollarit.

Jätkuv hirm:

Inside Asian Gaming teatas, et augusti tulemus tähendab, et Macau on nüüd kriitiliselt tõusnud viis järjestikust kuud mille kogu hasartmängutulud on võrreldes märtsiga ja veebruariga võrreldes langenud vastavalt 79,7% ja 87,8%, võrreldes eelmise aasta sama perioodiga üle 90%. Allikas täpsustas lisaks, et kaheksakuine kasiinode arv endises Portugali anklavis on nüüd umbes 81,6% madalam 4,55 miljardit dollarit ettevõtlust mõjutavad endiselt ebasoodsalt välisreiside piirangud ja suurenenud sotsiaalse distantseerimise protokollid.

Koroonaviiruse tagajärjed:

Macaus on koduks mõned maailma kõige ikoonilisemad kasiinod, sealhulgas lootose kujuline kasiino Grand Lisboa ja registreeris oma esimese ametliku koronaviiruse juhtumi 22. jaanuaril. Ligikaudu 632 000 elanikuga linn tegi enneolematu otsuse sulgeda ajutiselt kõik oma hasartmängusõbralikud asutused kuna tema arv selliste nakkuste kohta ületas kümme.

Otsene häire:

Kuigi need kasiinod avati uuesti alates 20. veebruarist, hilisem visiit oli programmi rakendamise tõttu tõsiselt mõjutatud 14-päevane karantiinireegel inimestele, kes reisivad Macau ja Hiina või Hongkongi vahel. Lisaks sellele eraldati linn märtsis pärast seda, kui Peking selle peatas, ühe oma mänguritele mõeldud allika juurest Individuaalse külastuse skeem (IVS) programm, mis oli võimaldanud 49 mandriosa kogukonna turistidel seigelda iseseisval territooriumil, ilma et nad peaksid kuuluma turismigruppi.

Võimalik optimism:

Siiski teatati ka, et see allakäiguspiraal võib peagi hakata leevenduma pärast ametnikke Macaus ja naaberriikides Guangdongi provints teatas, et taastavad IVS-kava. Selle programmiga väidetavalt arvestati 46,8% ligi 28 miljonist mandri-Hiina külastajast mis sisenes linna eelmisel aastal kauaoodatud taaselustamisega peaks algama täna hiljem.


Hong Kongchinaivsgaming kontrollimine ja kooskõlastamine bürokraatia Grand Lisboaguangdongi provints üksikvisiit skeem mängutulud koronaviirusLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga