Atlantic City teatas teises kvartalis 112 miljoni dollari suurusest kahjumist


Teise kvartali tulude aruanded on Atlantic City kohta ja tulemused on väiksemad kui tähtkujud. Kolmekuuline periood, mille kohta esitatakse aruanded aprilli, mai ja juuni kohta, on esimene kord pärast hasartmängude alustamist juba 1978. aastal, kui kasiinod suleti täielikult. COVID-19 põhjustatud sulgemise tõttu teatatakse, kelle brutokasum kasvas 170,4%, kui võrrelda sama ajaraamistikku 2019. aastal.

Kasumi kaotamine

Atlantic City oli omal ajal piiratud spordikihlvedude võimalustega ning ka interneti hasartmänguteenustega. Maismaas mängude puudumise tõttu nägid AC-i kasiinod 112 miljonit dollarit kahjumit. 2019. aasta teine ​​kvartal tõi ärituludesse 159 miljonit dollarit. Kasiino kontrolli komisjoni esimees James Plousis ütles, et pandeemia tõttu pole võrdlused mõistlikud.

Plousis kommenteeris erinevust, märkides, et on tähelepanuväärne, et perioodil tegid kasiinod tööd sulgemiseks ja tegelesid kuludega, et luua mängijatele ja töötajatele tagasipöördumiseks turvaline keskkond.

Veider aeg

Atlantic City kasiinod suleti 16. märtsil pärast seda, kui koroonaviiruse pandeemia hakkas levima kogu Ameerika Ühendriikides. Kohad olid suletud veidi üle 100 päeva, mis on pikim sulgemine kogu tööstuse ajaloos.

Juuni lõpus teatati, et majutusasutused võivad uuesti avada 2. juulil. Mõned kasiinod tegid kiirelt tööd juuli neljanda puhkuse nädalavahetuse ärakasutamiseks, teised aga ootasid natuke kauem.

Stocktoni ülikooli mängu-, majutus- ja turismiinstituudi Lloyd D. Levensoni koordinaator Jane Bokunewicz kommenteeris kaotust, öeldes, et see ei ole asjaolusid arvestades üllatav. Mõningaid toiminguid, näiteks toa- ja söögikulusid, saab vähendada ostude vähendamise kaudu. Kuid, muud kulud jätkuvad.

Kasiinod peavad endiselt katma kommunaalkulud, et omadused oleksid mugavad. Mõned töötajad jäid sulgemise ajal tööle, mis nõudis hooldust, järelevalvet ja turvalisust. Mõned operaatorid ka jätkas tervishoiutoetuste maksmist töötajatest.

Ka mängukohtadega tuli tegeleda puhastus- ja ohutusabinõud kui nad valmistusid uuesti avama. Spordikihlvedudelt ja võrgumängudest saadud tulud ei lisanud sulgemise ajal toimunud kulutuste katmiseks lihtsalt piisavalt sularaha.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga