Atlantic City liit Esports Entertainment Group Incorporatedi jaoks


Malta online-kasiino ja spordiraamatute operaator Esports Entertainment Group Incorporated teatas mitmeaastase lepingu allkirjastamisest, mille korral võib peagi näha, et see siseneb New Jersey reguleeritud iGamingu turule.

Firma, mille peakorter asub Birkirkara äärelinnas Valletta, kasutas firma ametlikku neljapäevast pressiteadet, et täpsustada, et liit kasiinooperaatori Twin River Worldwide Holdings Incorporatediga on seotud sellega, et ta käivitab mobiiltelefonisõbraliku online-kihlvedude pakkumise teenuse panustajatele Aia osariigis. “kui tema uus partner viiks lõpule oma plaanitud 1,251-toalise Bally Atlantic City kinnistu ostmise.

Tingimuslik ost:

Esports Entertainment Group Incorporated selgus, et seda Atlantic City saali juhib praegu Ameerika kasiino behemoth Caesars Entertainment Corporation, kuid see laaditakse maha selle operaatori ühinemise osana koos Eldorado kuurortidega. Lisaks selgitas ta, et nimetatud maismaal omandamise edukas lõpuleviimine Kahekordse jõe kogu maailmas registreeritud ettevõtted on mõeldud Rhode Islandi ettevõttele koheseks domineerimiseks kuni kolme New Jersey poolt litsentseeritud veebikihlvedude alal.

Küpsemise määramine:

Esports Entertainment Group Incorporated tegevdirektor Grant Johnson kasutas pressiteadet, et öelda, et tema ettevõttel on iGamingi ametivõimude poolt juba antud tegevusluba Malta, Iirimaa, Curacao ja Ühendkuningriik ja tal on kavas saada sarnane vabastus New Jersey jaoks selle kaudu GMBL New Jersey Inkorporeeritud tütarettevõte. Juhtkond teatas lisaks, et tema firma vastutab praegu spordiennustuste domeenide eest Vie.gg ja SportNation.bet ja loodab peagi käivitada teenuse, mis võimaldabosaleda mitme auhinnaga mobiil- ja arvutimängude turniiridel rahaliste auhindade saamiseks. ”

Loe Johnsoni avaldust …

„Meil on hea meel teha koostööd Twin River Worldwide Holdings Incorporatediga kui toome New Jersey turule mobiilse spordiennustuse. Kui me selle aasta alguses Nasdaqil oma esimese avaliku pakkumise lõpule viisime, oli eesmärk laiendada oma tegevust USA-s. Selle partnerluse abil saavutame selle eesmärgi. ”

Arenev eesmärk:

Omalt poolt ja George Papanier, Ettevõtte Twin River Worldwide Holdings Incorporated president ja tegevjuht teatas, et tema firma vastutab juba praegu spordiennustusteenuste eest Mississippi, Rhode Island, Delaware ja Colorado pärast Esports Entertainment Group Incorporated’i kirjeldamist kuisuurepärane lisa meie kasvavale partnerlusele spordiraamatute juhtidega kogu maailmas. ”

Papanieri avaldus loeti …

„Selle uue ja ainulaadse pakkumise toomine Atlantic City turule koos silmapaistva mängupartneriga on üks paljudest põnevatest muudatustest, mis meil Atlantic Citys laos on järgmistel kuudel. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga