Atlantic City kasiinod toovad töötajad aeglaselt tagasi


Hoolimata sellest, et lubati pärast üle 100-päevast seiskamist osaliselt avada juuli alguses, ei ole Atlantic City üheksa kasiinot oma töötajate täieliku palgaga veel tervitanud.

Ajalehe The Press of Atlantic City kolmapäevase raporti kohaselt, milles viidatakse New Jersey mängude jõustamise osakonna ametlikule teabele, oli mereäärses linnas asuvates kasiinodes augustis 22 352 töötajat, MGM Resorts Internationali 2767 toaga Borgata Hotel Casino and Spa oli suurim selline tööandja – 3 128 kohapealset töötajat.

Varjatud “muu”:

Kuid ajaleht teatas sellest augusti kokkuvõttes oli langus kuuga üle 10% lisaks sellele, et see oli umbes 21% madalam kui sama 31-päevase perioodi puhul 2019. aastal. Veelgi hullemaks ja ametlikud arvud näitasid väidetavalt ka seda, et 5771 Atlantic City kasiino töökohad olid loetletudmuud’Klassifikatsioon, mis hõlmab tavaliselt ajutisi ja hooajalisi positsioone, kuid on sest on laiendatud kaasata koroonaviiruse pandeemia tagajärjel ajutiselt levinud isikud.

Mõistlik areng:

Steve Callender on Ida regiooni operatsioonide vanem Tropicana Atlantic City toimumispaiga eest vastutav Eldorado Resorts Incorporated asepresident ja väidetavalt ütles ta The City of Atlantic Cityle, et tema firma oliolla ettevaatlik ja veenduda, et meil on õige nõudmine, enne kui inimesed tagasi tööle toome’.

Callender ütles väidetavalt ajalehele …

“Viimane asi, mida me teha tahame, on see, et inimesed tuleksid tagasi tööle ja siis jälle neid üle kandma. ”

Iga-aastane ühing:

Press of Atlantic City teatas, et lisaks avaldati ametlikud augusti numbrid täistööajaga töötavate inimeste arvu vähenemine aastaga 28% New Jersey kasiinos. Plusspoolel ja ajalehes seda üksikasjalikult see oli juuli arvestuse paranemine kategooriasse „muu” kuuluvate inimeste arv on vähenenud enam kui 2800 inimese võrra.

Hiljutised koondamised:

Seoses Borgata hotelli kasiino ja spaa ja ajaleht teatas, et Marina piirkond vara tavaliselt töötab üle 5000 inimese kuid lõpetas augusti teatades, et koondas ametlikult 2295 inimest. Jane Bokunewicz, Stocktoni ülikooli Levensoni hasartmängu-, hotellindus- ja turismiinstituudi instituudi koordinaator väitis väidetavalt, et see samm näitab kohalikku tööstustenamik kasiinosid toovad tagasi nii palju karvaseid töötajaid kui võimalik ja mõned lasevad ülejäänutel minna. ”

Bokunewicz ütles väidetavalt ajakirjandusele The Atlantic City …

„Borgata hotelli kasiino ja spaa võis olla rohkem mõjutatud kui muud omadused kuna sellel on rohkem mänguvälist jalajälge kui teistel. Toidu-, joogi- ja konvenditööd oleksid praeguses olukorras kõige haavatavamad. “

Elastne töö:

Callender täidab lisaks New Jersey kasiinoühing ja väidetavalt ütles ajalehele, et tema firma on paljude alanud seas pakkudes asendusliikmeid, nagu majahoidjad ja tervitajad neile töötajatele, kes ei saa tööle naasta, kuna nende ametikohti pole veel vaja.

Teatavasti kuulutas tegevjuht välja…

„Seal on uusi rolle ja erinevaid töökohti ning me anname endast parima, et neid täita. See on olnud väljakutse. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga