Atemi Grupi ost parema kollektiivse A / S-i jaoks


Taani spordiennustusanalüütikaettevõte Better Collective A / S teatas kuni 44 miljoni euro (51,7 miljoni dollari) suuruse lepingu allkirjastamisest, mille kohaselt ostab ta iGamingi juhtgeneraatori Atemi Group.

Kopenhaageni peakontor kasutas ametliku pressiteate abil üksikasjalikult, et kokkulepe hõlmab umbes 30,6 miljoni euro (36 miljonit dollarit) sularaha viivitamatut tagastamist koos aktsiatega umbes 5,2 miljoni euro (6 miljoni dollari) väärtuses enne ülejäänud 8,2 miljonit eurot ( 9,7 miljonit dollarit) makstakse hüvitist järgmise viie kvartali jooksul osamaksetena.

Tasuta mure:

Parem kollektiivne A / S töötab välja kihlvedude näpunäidete, kihlveokontorite teabe ja võrgumängu kogukondade jaoks mõeldud digitaalsed platvormid ning kirjeldatud Atemi Grupp kuiüks maailma suurimaid ettevõtteid, kes on tasulise meedia ja sotsiaalmeedia reklaamide kaudu spetsialiseerunud iGamingi plii loomisele. ”Ta märkis, et tehing tähistaboluline strateegiline sammSee tähendab, et see võimaldaks talmärkimisväärseid sünergilisi võimalusi”, Et saadatäiendavad kanalid liikluse hankimiseks suure kavatsusega klientidele suures ulatuses. ”

Ambitsioonikas eesmärk:

Jesper Sogaard, Stockholmi börsil noteeritud Better Collective A / S tegevjuht, teatas pressiteate vahendusel, et omandamineon väga oluline sammTema ettevõtja püüab saada maailma juhtivaks spordiennustuse kogujaks ja viivitamatultvõrguoperaatori klientide omandamise osas absoluutselt juhtival kohal. ”

Lugege Sogaardi avaldust …

„Atemi Grupp on olnud muljetavaldaval kasvuteel alates asutamisest 2015. aastal ja on jõudnud suures ulatuses, mida on vaja konkurentsivõimeliseks ja kasumlikuks tasulises meedias. Me näeme palju võimalusi uutele turgudele laienemiseks ning meie varade ja pädevuste vaheliste sünergiliste mõjude kogumiseks. “

Silmapaistev mängija:

Better Collective A / S teatas lisaks, et Atemi Group kavatseb saata umbes 180 000 uut hoiustavat klienti aastal oma globaalsele partneri iGamingi operaatorite ringile ja oli varem seadnud minimaalse aastase tulueesmärgi 40 miljonit eurot (47 miljonit dollarit) pärast seda, kui selle 2019. aasta laekumine kasvas aastaga umbes 70% ja tõusis 33 miljonit eurot (38,8 miljonit dollarit).

Sogaardi avaldus kõlas …

“Uue hoiustava kliendi aastane hinnanguline tase on rohkem kui 600 000 ja finantsperspektiivist lähtuvalt teeb Better Collective A / S hüppe, kui prognoositav pro forma aastane tulu on suurem kui 120 miljonit eurot (141,1 miljonit dollarit) kõrge tegevuskasumi ja rahavoogudega. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga