Arkansase kasiinohääletusalgatus esitas petitsiooni


Ameerika lõunaosas Arkansase osariigis ja valijatele võidakse peagi anda võimalus kiita heaks kohalik põhiseaduse muudatus, millega legaliseeritaks veel 16 kasiinot, sealhulgas kaks kasiinot Little Rocki ja West Memphise linna ümbritsevate alade jaoks.

Ajalehe Arkansas Democrat-Gazette esmaspäevase raporti kohaselt esitas Arkansase võitjaks end nimetav kasiinospetsialistide rühm aastal 2020 Incorporated ametlikult petitsiooni, lootes, et loomuliku riigi valitsus korraldab just sellise rahvahääletuse valijate ees eelseisvad novembrikuised üldvalimised.

Kehtivuse kontrollimine:

Arkansase demokraatide väljaanne teatas, et see kaebus esitati Arkansase riigisekretäri kabinetis John Thurston eile hilisõhtul ja arvatakse olevat sisaldas üle 97 000 inimese nimesid, mis ületab kaugelt 89 151 toetusallkirja, mis on vajalikud sellise edu saavutamiseks. Ajaleht täpsustas, et nüüd on riik tänu kontrollige nende allakirjutanute autentsust ja kinnitage, et grupp elab vähemalt 15 Arkansase 75 maakonnast.

Esialgne takistus:

Nende eksamite positiivse tulemuse tulemuseks on väidetavalt Arkansas võitis aastal 2020 inkorporeeritud lubati viia oma kavandatud põhiseaduse muutmise algatus edasi 3. novembri hääletusvoor seni, kuni ta on saanud samalaadse nõusoleku Arkansase osariigi valimiskomissaride nõukogu ja otsustas oma küsimusele populaarse nime.

Kindel taotlus:

Arkansase Demokraatide väljaanne teatas, et fuajees fraktsioon loodab, et valijad nõustuvad lõpuks riigi põhiseadust muutma, et seda võimaldada Arkansase võistluskomisjon välja anda üks uus kasiinolitsents litsentsi eraettevõtetele Belgias Washington, Chicot, Püha Franciscus, Painutatud, Johnson, Garland, Miller, Boone, Greene, Sebastian, Nevada ja Jefferson maakonnad. Lisaks nõuab kavandatud hääletamisalgatus väidetavalt kahte sellist luba Pulaski maakond, mis sisaldab peamist linna Väike rokk, ja samamoodi-linna Crittendeni maakond.

Varasemad katsed:

Ajaleht teatas, et Arkansase valijad võttis kitsalt vastu sarnase üleriigilise põhiseaduse muudatuse 2018. aasta novembris lubas litsentsida nelja sellist Las Vegase stiilis kasiinot. Kaks neist sisse West MemphisSouthland Park Gaming and Racing ning Oaklawn Racing and Gaming linnas Kuumaveeallikates on Oklahoma ajal juba elama läinud Quapaw rahvas on praegu projekti väljatöötamisel 350 miljonit dollarit esimene etapp sellest, mis lõpuks saab selle Saraceni kuurordikasiinoks Jeffersoni maakonna maapiirkonnas.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga