Arendajal on plaan luua Biloxi kasiino 1,1 miljardi dollari eest


Sel eeloleval teisipäeval arutab Biloxi linnavolikogu plaani luua 1,1 miljardi dollari suurune kasiinokuurort Broadwater Beach Resorti endisesse asukohta. Arendajad loodavad, et nõukogu kiidab heaks Mississippi turismi allahindluse stiimuli projekti. Projekti heakskiitmisel muudetakse 266-aakrist kinnistut koos muude kavandatud mugavuste hulka ka kasiino, hotell, spaa ja golfiväljak.

Ergutusprogramm:

Projektis saab osaleda riigi osalusel Turismiprojektide ergutusprogramm tulenevalt asjaolust, et nad pakuvad hotelli, golfiväljakut jne. Programmi saamiseks peavad olema teatud tingimused. Ettevõtte erainvesteering vähemalt 10 miljonit dollarit on resolutsiooniks vajalik. Projekti arendajal on suured plaanid, öeldes Sun Heraldile, et täpsemad üksikasjad tehakse teatavaks peagi.

Protsentuaalset osa käibemaksust, mis projektiga kaasneb, kasutatakse ehituskulude katmiseks. Broadwater Development LLP on projekti arendaja. Nad loodavad, et Biloxi kuurort pakub veidi üle 2500 töökoha nii osalise kui ka täisajaga.

Unikaalne kinnisvara:

Laivee areng on andnud ülevaate Rumeenia ajaloost Broadwater Beachi hotell, ala, kus nad soovivad uut kasiinokuurorti luua. Vara oli luksuslik ja trendikas oma päevil, olles olnud ehitatud 1939. aastal. Ühel hetkel oli kinnistul ebaseaduslik kasiino ja selle tipptunnil külastasid kuulsused ja poliitikud regulaarselt rõõmu. Mängijaid tuli mänguvõimalusi nautima üle kogu riigi.

Uue arendusega on see kõige kallim, mis riigi lõunaosas kunagi loodud. Eeldatav maksumus 1,1 miljardit dollarit ületab eelmise 800 miljoni dollari suuruse taseme, kui Steve Wynn ehitas 1999. aastal Beau Rivage Resort & Casino.


mississippibiloxibroadwater beach hotelbroadwater development llpLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga