Aprillikülastus kukub kaljult Macausse


Koronaviiruse pandeemia vastu võitlemiseks kehtestatud käimasolevad piiripiirangud on teadaolevalt aidanud Macau viimase kuu külastajate arvu vähendada 99,7% -ni võrreldes eelmise aasta sama ajaga vaid 11 041-ni.

Inside Asian Gaming’i raporti kohaselt, mis viitas enklaavi statistika- ja loendusteenistuse ametlikule teabele, näitas see langust võrreldes märtsiga 94,8% ja tuleb pärast seda, kui umbes 670 000 elanikuga linn registreeris 96,8% langust aastatagusega võrreldes. aprillis oli hasartmängutulu kokku umbes 94,42 miljonit dollarit.

Kahjulikud ettevaatusabinõud:

Inside Asian Gaming teatas, et märts nägi Peking lükkas oma individuaalse visiidi kava edasi turiste 49 mandriosa kogukonnast – ettevõtmiseks Macausse ja Hongkong ilma et peaksite kuuluma turismigruppi. Allikas täpsustas, et see liigub koos kohustuslik kahenädalane karantiiniperiood kõigile, kes reisivad endisesse Portugali valdusesse, on sissetulevat turismi märkimisväärselt kahjustanud, hoolimata asjaolust, et piirkonnas pole pärast seda koronaviiruse juhtumit registreeritud 8. aprill.

Süvenev lagunemine:

Aomen tervitas veidi üle 3,43 miljonit 2019. aasta aprillis oli turiste rohkem kui 15,9% aastas, umbes 68% neist olid saabunud Mandri-Hiinast. Väidetavalt tähendab viimane arvutamine, et linn on aasta esimese nelja kuu jooksul vähenenud 76,6%, ulatudes vaid 3,23 miljonit.

Kohalik mahajäämus:

Inside Asian Gaming teatas, et eelmisel kuul Mandri-Hiinast Macausse saabunud suvitajate arv on aastataguse ajaga langenud 99,6%, ulatudes vaid 10 500 kui võrrelda rahva lähedalasuvat megalopolist, siis umbes 99,4% madalamal 4410. Olukorra halvendamiseks ja allikas selgitas seda kõigest 61 välisturisti olid nad lennanud linna õhu teel, kui Hong Kongi saabujad sinna olid jõudnud kõigest 210 juures.


hong kongchinabeijingiv üksikute visiitide skeemidtatistika ja rahvaloendusteenuste osutajate numbridkoronaviirusLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga