Apellatsiooni tagasilükkamine Oklahoma ülemkohtusse


Teadaolevalt keeldus Oklahoma ülemkohus valitsuse taotlusest vaadata läbi oma hiljutine otsus, mis tühistas vastuolulised mängukokkulepped, mille osariik oli varem teinud Comanche Nationi ja Otoe-Missouria hõimuga.

Kohaliku ringhäälinguorganisatsiooni KFOR-TV teisipäevase aruande kohaselt esitas Oklahoma kuberner Kevin Stitt eelmisel kuul ametliku apellatsiooni, et saada selgust selle kohta, kas nende kihlveokontaktide ala, mis oli tegelenud spordiennustusega, saaks ülejäänud osale eraldada. hukka mõistetud tehingud.

Topeltkaotus:

Ringhääling teatas, et Stitt sõlmisid kaks 15-aastast lepingut aprillis osana katsest osaliselt lahendada pikka aega kestnud vaidlus sularaha suuruse üle, mida Oklahoma kasside hõimukasiinodelt „ainuõigustasude” raames kogus. KFOR-TV täpsustas siiski, et see suurem probleem lahendati otsustava föderaalkohtu otsusega veidi rohkem kui kolm kuud hiljem, nagu Oklahoma ülemkohus tühistas vabariiklaste kuberneride kokkulepped Comanche rahvas ja Otoe-Missouria hõim.

Muudetud suhe:

Kaks mängukokkulepet, mille Stitt oli kokku leppinud Comanche Nationi ja Otoe-Missouria hõimuga, pidid föderaalselt tunnustatud paarile andma õiguse ehitada individuaalselt kuni kolm uut kasiinot suurematele suurlinnadele lähemal. Duo pidi pealegi olema lubati pakkuda spordiennustusi seni, kuni nad olid nõus maksma panustatud summadelt 1,1% suurune riigimaks anda üle suurem osa oma netomängutulust aastasainuõigustasud’.

Deja-vu sihtkoht:

Oklahoma on koduks mõnele 35 kasiinot tegutsevat hõimu samas kui ringhäälinguorganisatsioon teatas, et hiljutine kehtetuks tunnistamine tähendab, et Comanche Nation ja Otoe-Missouria hõim on sellest ajast alates pöördunud tagasi oma põlisrahvaettevõtete juhtimise poole varasemate mängukompaktide alusel mis ei ole aegunud kuni 2035. aasta lõpuni.

Vigane suhtumine:

Oklahoma Indian Gaming Associationi esimees Matthew Morgan ütles väidetavalt KFOR-TV-le, et Oklahoma ülemkohtusse esitatud apellatsioonitaotlus rõhutas Stitti “go-it-alone lähenemist”, mida ta kirjeldas kui “ei ole seaduslik ega abiks riigi-hõimude suhete edasiarendamisel. ”

Morgan ütles väidetavalt ringhäälinguorganisatsioonile …

“Oklahoma ülemkohus lükkas tagasi kuberner Stitti taotluse pro Temati ja spiikri esitatud avalduse uuesti läbivaatamiseks pärast lepingute väljakuulutamist [he] sõlmitud Otoe-Missouria hõimu ja Comanche Nationiga kehtetu ja ebaseaduslik. ”


otoe-missouria tribeoklahoma india hasartmängude ühing eksklusiivsed tasudgaming compactcomanche nationkevin stittmatthew morganoklahoma kõrgeim kohusLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga