Aomeni nõustaja ettevõttele MGM Resorts International


Makaos ja kohaliku kasiinooperaatori silmapaistev investor on MGM China Limited nõudnud, et ettevõtte enamusaktsionär MGM Resorts International müüks kuni 20% oma osalusest ühele paljudest Hiina ettevõtetest.

Inside Asian Gamingu aruande kohaselt on Hongkongi peakontoriga alternatiivsete investeeringute ettevõttel Snow Lake Capital praegu 7,5% osalus ettevõttes MGM China Limited pärast paari 2020. aasta lõpu omandamist, mis läksid maksma umbes 16,5 miljonit dollarit. Allikas kirjeldas üksikasjalikult, et selle toetaja asutaja Sean Ma on nüüd kirjutanud avatud kirja, et kutsuda MGM Resorts Internationali üles loovutama osa oma osalusest Macau MGM Cotai ja MGM Macau kohtade taga asuvas ettevõttes, et „luua võit“. – kõik tehingupooled hõlmavad tehinguid ja annavad mõlemale ettevõttele märkimisväärset aktsionäriväärtust ”.

Laienemispüüdlused:

Las Vegases asuv MGM Resorts International väidetavalt omab 55,95% ASi aktsiatest MGM China Limited ning avaldas hiljuti, et tütarettevõttel oli kolmandas kvartalis puudujääk Madalmaade piirkonnas 94,2 miljonit dollarit kuna sellega seotud puhaskäive langes aastaga 93,7% veidi üle 46,8 miljonit dollarit. Väidetavalt loodab Ameerika behemoth siseneda ka Jaapani kasiinoturule, olles samal ajal kaasatud läbirääkimistesse, mis võiksid aidata tal omandada silmapaistev iGamingi ja spordiennustuse operaator Entain tehingu kaudu, mille väärtuseks peetakse umbes 12,9 miljardit dollarit.

Muud tegurid:

Kuid väidetavalt väidab Ma kiri seda Nüüd peaks MGM Resorts International kaaluma kapitali vabastamine müües osa oma osalusest ettevõttes MGM China Limited uuele strateegilisele investorile. Taotluses väidetakse väidetavalt, et selline ettevõtmine võimaldaks hiiglaslikul kasiinoettevõttel sisse tuua “märkimisväärsed mitte-mängulised ressursid“nii oma tütarettevõtte kui ka Macau aidata oma tegevust jätkata endises Portugali enklaavis pärast praeguse litsentsi lõppemist 2007 2022. aasta juuni.

Soovitatud kosilased:

Pakutava ostja kohta seoses osalusega MGM Resorts Internationali osalusest ettevõttes MGM China Limited ja väidetavalt mainitakse kirjas nelja Hiina ettevõtet, mis hõlmavad kinnisvaraarendajat Sunac China Holdings Limited, hotellioperaator Huazhu grupp, online reisifirma Trip.com ja kohalik Interneti-platvorm doyen Meituan.

Kuuldavasti luges Ma kirja …

„MGM China Limitedi olulise strateegilise aktsionärina Hiina ühe peamise tarbija Interneti-platvormi tutvustamine loob win-win tehingu kuna see eristab ettevõtet MGM China Limited tuues Macausse mänguvälised võimalused ja ressursid tööstuse postkoronaviiruse madalal tasemel. Teisest küljest saavad need ettevõtted kasu ka strateegilisest investeeringust MGM China Limitedi. ”

Oluline lahendus:

Boss eest Lume järve pealinn väidetavalt soovitas et selline kokkulepe võiks lisaks lubada kohalikul kasiinomagnaadil Pansy Ho Chiu-Kingil (pildil), kes on mugavalt MGM China Limitedi tegevdirektor, mängida “.oluline roll“aidata Macaol ja laiemal piirkonnal oma meelelahutuspakkumisi veelgi mitmekesistada. Väidetavalt soovitas Ma väidetavalt, et see aitaks omakorda MGM Resorts Internationalit suurendada oma Aasia alluva turuväärtust, mis tema arvates praegu püsib kuni 30% madalam kui tema konkurentidel.

Väidetavalt loeti Ma kiri…

“Eduka tehinguga MGM Resorts International võiks end ilmalikul kasvuturul hästi positsioneerida. Eelnimetatud põhjustel soovitame tungivalt MGM Resorts Internationali juhatust ja juhtkonda tõsiselt jätkata strateegilist tehingut Hiina juhtiva Interneti-Interneti- või reisi- ja vabaajaettevõttega MGM Resorts Limited aktsionäride edasise edu saavutamiseks Macaus. “