Aomeni koroonaviirusejärgne taastumine saab suure tõuke


Mandri-Hiina valitsusametnikud on teadaolevalt teatanud, et nad peavad uuesti lubama Guangdongi provintsi elanikel külastada Aomeni, kasutades individuaalset visiidikava (IVS) ja grupiviisiviise alates 26. augustist.

Ajalehe Inside Asian Gaming raporti kohaselt paljastas Hiina riiklik sisserändevalitsus lisaks, et mõlemad need rajatised tuleb ülejäänud hiidrahvastes alates 23. septembrist uuesti avada, kui inimeste arv märkimisväärselt ei suurene. nakatumine koroonaviirusesse.

Kasum põnevus:

IVS süsteem loodi 2003. aastal ja see oli lõpuks võimaldanud umbes 30 Hiina kogukonna elanikel kuni nädala jooksul Aomenisse siseneda et nautida endise Portugali enklaavi laia valikut meelelahutus- ja hasartmänge. Allikas täpsustas, et mandrihuviliste tagasitulek meeldib kindlasti linna peaaegu 40 kasiinole, kuna nendes kohtades on alates IVS-i programmist toimunud igakuiste mängude kogutulude pidev langus. katkestati 28. jaanuaril koroonaviiruse pandeemia tõttu.

Kriitiline hoiatus:

Riiklik immigratsiooniamet Teadaolevalt selgitas ta ka seda, et ta võib hiljem otsustada peatada üks või mõlemad neist viisaprogrammidest inimestele, kes elavad piirkondades, kus peetakse koronaviiruse kõrgendatud riski. Lisaks väitis valitsusosakond väidetavalt, et selline samm käivitub automaatselt kahenädalane viivitus mis tahes ootel taotlustele.

Meeldiv võimalus:

Need uudised saabusid alles päev pärast seda, kui Aomeni ametnikud teatasid, et nad hakkavad naabruses asuvas Zhuhai linnas mandri külastajaid vastu võtma, kellel on IVS ja grupiviisilised viisad. See samm tabas paljusid tööstuse analüütikuid üllatusega DS Kim, Finantsteenuste hiiglase kohaliku kontori tegevdirektor JP Morgan, kinnitades, et see võib osutuda õnnistuseks kogukonnale, mis sõltub suuresti turismist.

Kim kuulutas väidetavalt …

„Tuletame meelde, et Aomen on mandrist väljaspool ainus mandri-hiinlane saab vabalt reisida ilma karantiinita. Ainus tähendusrikas tundmatu on Hongkongi piiri / karantiini aegumine, kuna Hongkongi nõudlus moodustasid umbes 10% koronaviiruse-eelse mängude kogutuludest meie umbkaudsete hinnangute järgi. ”


hongkongivsguangdongi provintsi üksikkülastuste skeemjp morgangaming tulud kimzhuhaicoronavirusnatsionaalne immigratsiooniametLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga