Aomeni jaoks ei toimu „Kuldse nädala“ taaselustamist


Väidetavalt osutus Macaus ja tänavune iga-aastase riigipüha „Kuldne nädal” pettumuseks, kuna linnas nägi sissetulevate turistide arv aastaga 85,7% võrra vaid 139 280-ni.

GGRAsia aruande kohaselt võttis Macau eelmise aasta kuldse nädala perioodil vastu umbes 974 000 väliskülastajat keskmise päevamääraga umbes 139 200. Allikas täpsustas ka, et umbes 81% neist olid mandri-Hiina, ehkki viimase episoodi võrreldav langus 83,6% näitas selle olulise rühma kokkuvõtlikku kokkuvõtet 130 000 saavutamiseks.

Varased ootused:

Jooksmine üle oktoobri esimene nädal, iga-aastaneKuldnädal’Riigipüha meenutab moodsa Hiina riigi loomist ja on sellega regulaarselt tegelenud suur hulk mandrituriste, kes külastavad Macaot et nautida enklaavi paljusid meelelahutus- ja hasartmängurajatisi. Väidetavalt peeti 2020. aasta väljaannet linna pandeemiajärgsete väljavaadete põhinäitajaks ja seda oli isegi eessõitnud väide, et piirkonna viietärnihotellibroneeringud olid juba 80% piiri lähedal.

Rasm ekraan:

Kuid Inside Asian Gaming kasutas selle selgitamiseks oma aruannet Laupäev oli esindanud tipupäeva kuldse nädala külastuse osas ligikaudu 22,100 inimesed sisenesid Aomenisse. See allikas selgitas, et pühapäeval oli see määr hiljem langenud 75,3% aastases võrdluses umbes 19 000 valdav osa neist ületab linna kaudu Gongbei piirivärav rajatis.

Püsiv tuulevaikus:

2020. aasta on olnud Macau 39 kasiino jaoks pettumust valmistav, kuna sektor on hiljuti kogenud kuut järjestikust kuud, mil mängude kogutulud on kokku aastaga on langenud vähemalt 90%. Need koroonaviirusega seotud vähenemised olid eessõna kohaselt 11,3%, 87,8% ja 79,7% regressioonid vastavalt jaanuaris, veebruaris ja märtsis, et näha tööstuse praegust üheksa kuu laekumist kokku aastaga võrreldes umbes 82,4% madalam, 4,83 miljardit dollarit.


chinagolden weekgaming tuludhotelli okupantcoronavirusgongbei piiriväravLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga