Aomeni hasartmängusektoris on oktoobris paranemine


Väidetavalt oli oktoobri esimese üheteistkümne päeva jooksul Macau 39 kasiino rekordiline keskmine mängude kogutulu päevas, mis oli umbes 30% kõrgem kui eelmisel kuul, umbes 30 miljonit dollarit.

GGRAsia aruande kohaselt, milles viidatakse rahvusvahelise maaklerfirma Sanford C Bernstein Limited ametlikule teatele, oli selle perioodi alla kuulunud seitsmepäevane kuldnädala riigipüha, mille jooksul külastab tavaliselt suur hulk mandri turiste linna, et nautida selle rohkust meelelahutus- ja hasartmängurajatised. Kuid allikas selgitas, et viimane arv näitas ka 72% langust aastases võrdluses, hoolimata sellest, et see oli tunduvalt parem kui kogu septembri 9,2 miljoni dollari keskmine.

Pandeemiline langus:

Macau on koduks mõnele maailma kõige ikoonilisemale kasiinole, sealhulgas lootose kujuline kasiino Grand Lisboa, mis pärineb kohalikult Behemoth SJM Holdings Limited-lt, kuid on hiljuti registreerinud kuus järjestikust koronaviirusest mõjutatud kuud, mille kogu tema hasartmängutulud on aastaga võrreldes langenud vähemalt 90%. Selle tulemusena on enklaavi üheksa kuu kokku langenud 82,5% 4,8 miljardit dollarit iga päev külastatavus oli väidetavalt umbes 86% madalam.

Jätkuv taastumine:

Sanford C Bernstein Limited kasutas väidetavalt esmaspäevast märkust, et lisaks öelda, et turismimaht ei pruugi olla Macau hasartmängumahu täpne näitaja,hasartmängutulude kasvu suurendamiseks on vaja vähem kliente. ” Sellest hoolimata teatas ettevõte väidetavalt, et linna keskmine külastajate päevane arv olijätkas ronimist‘ ulatuma 17 020 8. oktoobriks, mis oli augusti algusega võrreldes umbes 5000 kasvu.

Tervise peavalu:

Samuti teatas maakler, et “lihtsustamine“Macau mandri- ja välisriikide külalistele mõeldud viisaprotsess on tõenäoliseltvõti“meelitada rohkem turiste endisesse Portugali enklaavi. Väidetavalt kuulutas ettevõte, et see ontöötlemiseks kulub praegu kuni kaks nädalat“sellised volitused taotlejaid nõudva poliitika tõttu esitada koronaviiruse suhtes negatiivne test.

Hongkongi kontroll:

Kuid väidetavalt kinnitas Sanford C Bernstein, et nõue neile, kes loodavad lähedasest Hongkongist Macausse sõita on veelgi rangem kuna sellistel külastajatel on kohustus testida koronaviiruse suhtes negatiivne tulemus vaid ühe päeva jooksul pärast kavandatud lahkumist enne kui peaksite minema kahenädalane karantiin.

Teatavasti luges taotlust Sanford C Bernsteinilt…

Me ei looda, et Hongkongi reisipiirangud lähiajal tühistatakse, kuni Hongkongi juhtumid viiakse tagasi tähtsusetule tasemele ja näitavad stabiilsust, kusjuures Hongkong lisatakse Hiina / Macau reisimull. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga