Andis Malaisia ​​valmis uuesti avama kaks neljast kinnisvarast


Koronaviiruse pandeemia viis märtsis algavate kasiinokuurortide sulgemiseni kogu maailmas. Sellest ajast alates on kohad suletud, et aeglustada surmava haiguse levikut. Viimase paari nädala jooksul on kasiinod sellistes piirkondades nagu Ameerika Ühendriigid hakanud tööle tagasi. Malaisia ​​genereerimiseks on operaatoril kavas taasavada kaks oma neljast Malaisia ​​kinnisvarast. Kuurordid World Genting ei avane ja on suletud kuni edasise teatamiseni.

Omaduste taasavamine:

Malaisia ​​loovutamine avab programmi uuesti Kuurordid Maailm Langkawi ja Kuurordid Maailm Kijal 16. juunil operaatori lipulaeva The Resorts World Genting ja Kuurordid World Awana ei avata uuesti. Kõik neli asukohta on suletud alates 18. märtsist, kui peaminister Muhyiddin Yassin andis välja liikumise kontrolli korralduse.

Läinud nädalal tutvustas peaminister COVID-19 taastamiskava, mis oli allika sõnul paigas 31. augustini. Ehkki korraldus pandi paika, pole tänaseni teada, millal Resorts World Genting kinnisvara saab. ava varundada.

Taktika muutmine viiruse tõttu:

Märtsis teatati, et kasiinod suletakse, ja loodeti, et need hakkavad toimima aprilliks. Märtsis kuulutas Resorts World hotell, toit ja joogid koos kasiinoga, kauplused ja muud piirkonnad suleti. Tol ajal arvati, et sulgemine kestab alles 1. aprillini.

See pole aga nii, kuna viirus on mõjutanud mitte ainult Malaisiat, kus kasiino asub, vaid ka kogu maailma. Praeguseks on kinnitatud 7,8 miljonit viirusejuhtumit ja 432 000 surma.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga