Ameerika spordiennustusturu optimistlik ennustus


Ameerika Ühendriikides ja tuntud Bank of America analüütik on ennustanud, et spordiennustuse ja iGamingi 2021. aasta kogutulud võivad aastaga kasvada kuni 70%.

Yahoo! pühapäevase teate kohaselt Rahandus, seda arvab Shaun Kelley koos spetsialistiga, pannes eeldatava tõusu alla suurenevale osariikide arvule, mis peaks peagi legaliseerima kord keelatud tegevused. Analüütik väitis üksikasjalikult, et koroonaviiruse vastase vaktsiini saabuv laialdane kättesaadavus võib osutuda kasulikuks ka Ameerika spordiennustuse tulule, võimaldades eelmise aasta laialt levinud häirete tõttu naasta traditsioonilisem spordikalender.

Meelelahutuse laiendamine:

Väidetavalt selgitas Kelley seda kuni 27 Ameerika osariiki võiks selle aasta lõpuks olla mingis vormis legaliseeritud spordiennustus, mis hõlpsasti kataks umbes 49% riigi elanikkonnast. Ta väitis väidetavalt, et Virginia ja Michigan peaksid juba 2021. aastal alustama spordiennustust ning peagi võivad nendega liituda sellised Maine, Ohio, New York, Massachusetts, Connecticut ja Gruusia.

Püsivad kinnipidamised:

Kuid analüütik avaldas väidetavalt, et spordiennustuse tulud võivad sel aastal lühiajaliselt olla sama häiritud kui selliste organisatsioonide nagu Rahvuslik jalgpalliliiga (NFL), Riiklik korvpalliliit (NBA) ja Pesapalli kõrgliiga (MLB) koronaviiruse pandeemia tõttu on ajakava või vähendatud.

Pikaajaline taasteke:

Traditsioonilisemate maismaiste kasiino- ja mänguturgude kohta ütles Kelly väidetavalt Yahoo! Rahandus, mida ta ei oota mis tahes märgatav taastumine ilmneb kuni aasta teise pooleni. Lisaks väitis ta väidetavalt, et vaktsiinide laialdane levitamine on tõenäoliselt sellise taaselustamise katalüsaatoriks, kusjuures tulu müügikomplekti Las Vegase turul saadaoleva ruumi kohta on tõusnud aastaga võrreldes 30% kui 2022 ringi veereb.


new yorklas vegasigamingmassachusettsmichiganohioconnecticutgeorgiamainevirginiabank of americagaming tuludcoronavirusshaun kelley