Ameerika kasiinotööstus ütles, et eeldab tulude langust


Ameerika Ühendriikides ja tuntud krediidireitinguagentuur ennustas väidetavalt, et rahva vaba aja veetmise sektori ettevõtted saavad koronaviiruse pandeemia mõjul tõenäoliselt võrreldava tulude languse kuni 60% sel aastal.

CDC Gaming Reports’i raporti kohaselt sisaldas Fitch Ratings prognoosi terviseprobleemide mõju kohta riigi majandusele, mille protsentuaalne langus oli 87 uuritud erineva ärisegmendi hulgas suurim.

Šokeeriv slaid:

Veel täpsem oli, et järelepärimine esitas Fitchi hinnangud analüütikud Colin Mansfield ja Alex Bumazhny lisaks prognoosib, et turismi-, restorani-, majutus- ja mängutööstust hõlmav Ameerika Ühendriikide vaba aja ettevõtluse sektor võib kogu 2020. aasta kogutulude langus 5 triljoni dollari võrra tuleneda aeglasest majanduse taastumisest pärast „traumaatilineEsimene pool.

Aeglane taastumine:

Allikas teatas, et 43 osariigis on laiali ligi 1000 kasiinot olid sunnitud märtsis ajutiselt oma uksed sulgema kui koroonaviiruse pandeemia tabas Ameerika Ühendriike ja tõstis üles üha suureneva surmajuhtumite arvu see on põhja pool 114 000. CDC Gaming Reports selgitas siiski, et enam kui tosinas jurisdiktsioonis on umbes 569 kauplemiskohta pärast seda, kui Las Vegas alustas eelmisel nädalal operatsioonide taaselustamist range puhastuse, tervise ja tervisekaitse all sotsiaalne distantseerumine protokollid.

Oluline näitaja:

Mansfield arvutas väidetavalt, et Las Vegase kasiinoturul võidakse näha 2020. aasta kogutulusid krahhi aastatagusega võrreldes koguni 50% piirkondlikud turud kannatavad läbi langus umbes 20%.

Teadaolevalt loe Mansfieldi avaldust …

„Oleme avaldanud negatiivset negatiivset vaadet sellele taastumine. Õhumahu küsimus (Las Vegasesse saabuvate lendude puhul) on x-tegur. Inimesed võivad soovida tulla, kuid kas nad tahavad kogu ebakindlusega lennata? Kui kuulete esimest korda piirkondlikel turgudel 20% langust, võite mõelda, et see pole nii halb. Siis saate sellest aru mitte ühelgi piirkondlikul turul polnud languse ajal nii suurt langust. Lühike vastus on see, et sissetungijad pole nii valusad kui Las Vegas. ”

Võimalikud positiivsed:

Heledas küljes ja Mansfield ennustas väidetavalt, et suur osa rahva kasiinotööstusest on juuli alguseks uuesti avatud Bumažnõi arvutas aga, et tõenäoliselt näevad operaatorid spordikihlvedude võrreldava teise poolaasta kogutulusid suurenenud, sõltumata sellest, kas fännidel lubatakse sellistel võistlustel osaleda.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga