Ameerika igapäevaste fantaasia spordiettevõtete häiriv areng


USA-s ja silmapaistvatel igapäevastel fantaasiaspordiettevõtjatel FanDuel Group ja DraftKings Incorporated võisid väidetavalt hätta jääda, kui Internal Revenue Service (IRS) otsustas, et sellised ettevõtted peavad maksma sisenemistasudelt föderaalse aktsiisi.

Bloombergi uudisteteenistuse reedese raporti kohaselt selgus otsus föderaalvõimu sisemisest memo kaudu ja see võib põhjustada selle, et kaks igapäevast fantaasia spordihambumit vastutavad miljonite dollarite eest tasumata maksude ja hilinenud makse tasumise eest.

Olulised summad:

Bloomberg teatas, et Ameerika igapäevased fantaasia spordiettevõtted võta osavõtutasud, mis võimaldavad puntreid hiljem võistelda rahaliste auhindade nimel põhineb sportlaste esinemistel virtuaalses rivistuses. Väidetavalt on kodumaine tööstus tervikuna loonud 3,2 miljardit dollarit selliste ülesannete täitmisel 2018. aastal koos umbes 335 miljonit dollarit kogutulus.

Rohke summa:

Uudisteteenistus teatas, et IRS näib nüüd hakkavat määratlema neid sisseastumismakse spordikihlvedudena, mis tähendab, et sellised ettevõtted nagu FanDuel Group ja EelnõuKings Incorporated võis näha iga sisenenud osamaksu maksimaalselt 2% aktsiisimaksu kõrvuti aastane 500-dollariline tasu iga sellise tehingu töötleja kohta.

Märkimisväärsed tagajärjed:

Kate Lowenhar-Fisher Nevada advokaadibüroost Dickinson Wright väidetavalt ütles Bloomberg, et selline olukord võib ollapotentsiaalselt äri hävitavMõnes jurisdiktsioonis, nagu see võrdsustataks kopsakas 20% tulumaks. Advokaat väitis väidetavalt, et igapäevased fantaasiaga spordioperaatorid võivad lisaks lüüa hilinenud makse trahvid maksude eest, mida nad varem ei maksnud.

Väidetavalt rääkis Lowenhar-Fisher uudisteteenistusele …

“See on üks olulisemaid sündmusi spordiennustuse arengus Ameerika Ühendriikides, mis on pika aja jooksul juhtunud. ”

Kohtulik päästerõngas:

Bloomberg teatas siiski, et IRS-i uusim hoiak igapäevaste fantaasiaspordi osas on vastuolus 2007. aasta otsusega Ameerika Ühendriikide New Jersey ringkonnakohus küsimuses Humphrey vs Viacom. Selles kohtuasjas väideti, et sellised osavõtutasud olid väljaspool spordiennustuse panuse määratlust kuigi see oli keskendunud pigem hooajapikkustele fantaasiamängudele kui ühekordsetele võistlustele.

Vigane lähenemine:

Väidetavalt kasutas DraftKings Incorporated tegevjuht Jason Robins reedel toimunud investoritega peetud konverentskõnet, et kuulutada, et IRS on „oma analüüsis sügavalt vigaSellest, mis tegelikult kujutab endast spordiennustust ja mis on selle uusim hoiak ei ole kohtus siduv kas peaks kontrollima igapäevast fantaasia spordioperaatorit.

Robins kuulutas väidetavalt …

„Meie seisukoht on endiselt selline, mida meie arvates kinnitasid riigi seadusandjad ja kohtud kogu riigis igapäevane fantaasiasport ei panusta. Usume, et föderaalsel tasandil on argumendid uskumatult tugevad. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga