Allegiant Stadium alustab sellel nädalavahetusel virtuaalse värbamisega


Sel laupäeval ootab Las Vegases asuvat Allegiant staadionit kuni 4500 osalise tööajaga ametikohta. Uus 2 miljardi dollarine, 65 000 istekohaga staadion vajab täielikku personali, et tegutseda, kui Las Vegas Raiders kohapeal mängima hakkab. Laenutusüritus on virtuaalne värbamine, kus on täidetud toiduteenused, piletimüük, külalislahkus, hooldusõigus, turvalisus ja klienditeenindus.

Kuue tööandja palkamine:

Virtuaalse ürituse ajal võtab tööle kokku kuus tööandjat. Tööandjate palkamise hulka kuuluvad: Raiders, ASM Globalkoos Hõbedane ja must külalislahkus. Raiderid loodavad, et värbamisprotsess on samm taastumise teel, kuna kogukond hakkab pärast koroonaviiruse tõttu seiskamist uuesti avanema. Staadion toob kohalikku majandusse tuhandeid osalise tööajaga töökohti.

Raidersi president Marc Badain kommenteeris, et peagi algava Raidersi esimese mängupäevaga Las Vegases on hea meel alustada võidutöötajate värbamist, et muuta sündmus Allegianti staadionil unustamatuks. Meeskond ootab ka kohalike taastamispüüdluste toetamist, pakkudes uusi töövõimalusi nii organisatsioonis kui ka staadioni partneritega.

Positsioonile kandideerimine:

Tööotsijad saavad seda külastada Allegiant staadion karjäärisait taotlusprotsessi alustamiseks. Saidile pääseb nutitelefoni või töölaua kaudu. Eeldatakse, et värbamisprotsess kestab kaks nädalat.

Kui avaldus on õigesti esitatud, saadetakse üksikisikule kinnitusmeil. Mõni töökoht nõuab küsimuste jaoks videosalvestust. Kvalifitseerujatega võtab värbaja ühendust järelküsimustega intervjuude seadmiseks. Need intervjuud toimuvad telefoni või videokonverentsi tehnoloogia abil.

Kõigil taotlejatel peab olema võimalus kasutada Raiderite kodumänge koos muude üritustega. See hõlmab UNLV jalgpallimängud, kodanikukogunemised ja kontserdid.

Staadion peaks valmima 31. juuliks ja esimene suurem sündmus on Garth Brooksi kontsert 22. augustil. Raidersi hooaeg peaks algama 27. augustil eelhooaja mänguga.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga