Algab riikliku loterii litsentsivõistlus


Ühendkuningriigis on hasartmängukomisjoni regulaator teatanud protsessi käivitamisest, mille eesmärk on ametlikult otsustada, kellele antakse järgmine kümneaastane litsents riigi riikliku loterii korraldamiseks.

Organisatsioon teatas ametliku reedese pressiteate abil, et kutsub nüüd huvitatud isikuid üles astuma sisse riikliku loterii korraldamise õiguse pakkumise algusetappidesse alates 2023. aasta augustist pärast Watfordi praeguse loa lõppemist. – peakontor Camelot Group.

Tulus litsents:

The Hasartmängukomisjon kuulutas välja, et loodab nimetadaeelistatud taotleja’Järgmisel aastal selleks ajaks maailma suuruselt viiendaks loosimiseks lootuses jätkata lisamist 41 miljardit naela (54,8 miljardit dollarit) populaarne ettevõte on pärast esietendust 1994. aastal kogunud üle 560 000 hea eesmärgi.

Piisavalt ruumi:

Neil McArthurHasartmängukomisjoni tegevjuht kasutas selle väljaütlemiseks pressiteadet eelseisva litsentsi kindlaksmääratud kümneaastane tähtaeg peab pakkuma võitnud pakkujaleselge periood investeeringute kavandamiseksJa aidata riiklikul loteriil säilitada oma maine kuirahvuslik aareMis annab regulaarseltnauditavad mängud ja kõrge mängijakaitse‘ lisaks ‘rikkalik auhindade jagamise ajalugu ja naasmine heade eesmärkide juurde.

Loe McArthuri avaldust …

„Täna algab neljanda riikliku loterii loa konkurss. Viimase veerandsaja aasta jooksul on see tehtud enneolematu panus kogukondadesse kogu Ühendkuningriigis ja on muutnud miljonite elusid. Oleme otsustanud kaitsta ja toetuda riikliku loterii mainele. ”

Muutunud suhtumine:

Hasartmängukomisjon täpsustas, et on käivitanud uue pakkumisprotsessi pärastulatuslik globaalse turu kaasamise programm’, Mis nägi seda kuulda paljudelt riikliku loterii tulevikust huvitatud osapooltelt. Selle konsultatsiooni tulemusena kinnitas organisatsioon, et kavatseb nüüdtulemustele keskendunud lähenemine reguleerimisele„Mis annab tulevasele litsentsisaajalesuurem autonoomia mängijate vajaduste rahuldamiseks aastal 2023 ja pärast sedaNõudes samasselge vastutus’Loterii finantstulemuste eest, mida saavad harrastada Inglise, Šotimaa, Põhja-Iirimaa ja Walesi harrastajad.

McArthuri avaldus kõlas …

„Neljanda litsentsi puhul arendame oma lähenemisviisi reguleerimisele tugineda riikliku loterii tohututele õnnestumistele. Kogu meie turuosaluse vältel on meid ergutanud paljude erinevate osapoolte hea huvi ja me ootame huviga konkureerivat protsessi. “Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga