Algab GGPoker WSOP Online Series põhiturniir


Juba umbes kuu aega on online-pokkerimängijad külastanud GGPokerit, et osaleda WSOP Online-sarjas. Tegevust on veel palju, põhiturniir algab juba eile õhtul. Põhiturniir on suur asi, turniiril on garanteeritud 25 miljoni dollari suurune auhinnaraha!

Põhiturniiri üksikasjad:

WSOP Online-sarja põhiturniir on 22 starti, pakkudes mängijatele palju võimalusi veebipokkeri turniiril osalemiseks. Mängija kohta on siiski ainult kolm proovimist. Seda on oluline tähele panna.

Iga stardilennu korral on 15 taset, kuni põld on kohandatud 2. päevale. Kõigil lendudel on 30-minutiline tase, välja arvatud lend U ja V. Nendel kahel lennul on 20-minutiline tase. GGPoker pakub hilinenud registreerimist 10 tasemele. See võrdub 300 minutit A kuni T ja 200 minutit U ja V korral.

Mängijad peavad kuni 23. augustini võistlema igapäevasel stardilendul. Igale päevale, mis algab 24. kuupäeval, lisatakse sekundth ja joosta läbi 29th. 30. päevalth, kaks viimast lendu toimuvad enne 2. päeva algust hiljem õhtul.

2. päev:

Kui 2. päev algab, mängitakse see kuni 40. finaalvõistluseni. Viimane grupp naaseb võrgus mõni päev hiljem, 5. septembril. See rühm teenib suurima osa auhindadest 25 miljonit dollarit tagatud fondides.

Parimad online-pokkerimängijad osalevad üritusel juba koos pokkeriprofiil Daniel Negreanu, GGPokeri suursaadik, kinnitades, et alustab täna. Fännid, kes on huvitatud WSOP Online-sarja põhiturniiri mängude jälgimisest, võivad Negreanu tabada, kui ta mängib oma voogesituskanalite kaudu.

Suurepärane algus:

GGPoker WSOP pakkumine on juba olnud hea algus ja Põhiturniir kavatseb sarja uutesse kõrgustesse tõugata. Üritused ületavad auhinnafondi garantii ja uued mängijad teenivad juba väga esimest korda suuri auhindu ja kuldseid WSOP käevõrusid! Tegevus jätkub septembrikuuni ning lõpuks on huvitav näha, kui palju auhinnaraha 5 vahendusel kokku saadi4 sündmust kokku.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga