Agua Caliente kasiino katedraalilinn korraldab töömessi


Pärast 4. novembril 2019 asuvas kolmandas mänguasutuses murdmist loodab Cahuilla indiaanlaste Agua Caliente Band täita järgmise paari kuu jooksul 500 pluss uusi kohti.

Eeldatavasti avatakse 2020. aasta sügisel, alustab Californias Cathedral Citys Date Palm Dr ja Hwy 111 nurgal asuva uue Agua Caliente kasiino rentimisprotsessi töömess võõrustatakse kõrbekuurortlinnas Mary Pickfordi teatris Esmaspäeval, 27. juulil kella 8–13, vastavalt ettevõtte veebisaidile.

Töövõimalused hõlmavad muu hulgas täiskohaga, osalise tööajaga ja valvekorraga töökohti toidu ja jookide valdkonnas, teenindusaegu, lauamänge, turvalisust ja teenust.

Ohutusmeetmed:

Hõim ütles teadaandes, et töömessil osaleda kavatsevad kandidaadid peaksid saabuma seljas näokatted, ja tean, et nende temperatuurid võetakse. Kuue jalaga sotsiaalsed distantseerimismeetmed CDC kaudu jälgitakse ka teatris aadressil 36850 Pickfair St, kus on palju eraldi ruume, mis aitavad tagada, et taotlejad suudavad ürituse ajal hoida ohutut vahemaad.

Taotlejatel soovitatakse esitada a praegune jätkamine, tööproovid ja kõik muud seotud dokumendid, mis nende arvates võiksid aidata neid töö leidmisel kõigis kolmes Agua Caliente kasiinos.

Kommenteerides rentimisprotsessi, Agua Caliente kasiino katedraallinna vanem asepresident ja peadirektor, Michael Facenda, seisab pressiteates …

“Kuulumine Agua Caliente kasiinode perre on selline au ja me ei saa oodata, millal meie pere kasvab, kui lisada oma meeskonda Coachella oru parimad töötajad,” väidab ajaleht Desert Sun.

Kasvav äri:

Nagu mainitud, murdis föderaalselt tunnustatud hõim koha, mis saab olema tema kolmas kasiino Lõuna-Californias asuva kahe olemasoleva mänguomandi taga; Spaakuurordi kasiino Palm Springsis ja Rangu Mirage’is asuv Agua Caliente Casino Resort Spa, eelmise aasta novembris, mille ehitamine on kestnud mitu kuud, sealhulgas koroonaviiruse pandeemia ajal.

Kasiino üksikasjad:

Uus kasiino koosneb enam kui 30 000 ruutjalga kasiinomängudest, sealhulgas üle 500 mänguautomaadi, ja kaheksast reaalajas lauamängust. Sise- / välibaariga külgnev 12 000 ruutmeetri suurune välipaviljon mängib võõrustajatena reaalajas meelelahutust, toidukärude üritusi, kultuurikogunemisi ja palju muud. Seal saab olema ka kinkepood.

Söögikohtade hulka kuulub 360 sport, Agua Caliente Rancho Mirage’is asuva samanimelise spordibaari sõsarvara, mis pakub täielikku baari ja menüüd, kus on lemmikud 360 Sports Rancho Mirage’ilt, juhuslik luksuslik söögikogemus nimega Café One Eleven ja mis asub kohe kasiino põrandast , Java Caliente on külastajatele avatud 24 tundi ööpäevas gurmeekohvide, mahlade, salatite ja muude kergete hammustuste jaoks.

Tulude jaotamine:

Ajaleht teatas, et enne koroonaviirust koostatud keskkonnamõju aruandes ütles hõim, et projektist saadavat tulu kasutatakse „vajaliku hõimu kohtusüsteemi arendamiseks, tugeva maksukomisjoni loomiseks ja kasvava kodutuse probleemiga tegelemiseks“ oma California reserveeringus.

Agua Caliente kasiino katedraalilinn on avatud 24 tundi ööpäevas, seitse päeva nädalas ning pakub nii parkimist kui ka parkimist.

Pärast Cathedral City kasiino esialgseid saidiplaane andis hõim välja jaanuaris 2108, pärast seda, kui algselt teatati mängude ja meelelahutuse arengust 2017. aasta aprillis.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga