AGT võtab FY20 tuludesse 43 miljonit USA dollarit


Vastuseks FY20 majandustulemustele otsustas Austraalias asuv mängulahenduste tootja ja tarnija Ainsworth Game Technology (AGT) (AGI: ASE) kõrvaldada 107 rolli, et leevendada COVID-19 pandeemia mõju keskkonnale. ettevõtte põhirida.

Neljapäeval avaldatud tütarettevõtte Novomatic AG hinnangul kõrvaldades 67 koondamist ja 4 täiendavat rolli, mis hõlmavad 23 Austraalias asuvat positsiooni ja 44 Ameerikas. see säästab aastas umbes 10 miljonit AU dollarit, vastavalt allikale.

“Kuigi pandeemia COVID-19 tabas meie tööstust tugevalt, liikusime kiiresti Ainsworthi kaitsma.”

NSW peakontoriga ettevõtte FY20 majandustulemused (PDF) on väidetavalt võttis 43 miljoni AU dollari suuruse hiti pärast seda, kui kliendid kõigil peamistel turgudel peatasid tegevuse vastuseks käimasolevale ülemaailmsele tervisekriisile.

Mitmeturuline tulu väheneb:

Uudisteagentuuri andmetel hõlmasid need kainestavad tulemused tulusid 36 protsenti, võrreldes aastaga 149 miljoni AU dollarini, kusjuures aasta suurim langus, 42 protsenti 42 miljoni AU dollarini, Ladina-Ameerika turul kannatada saanud. Langes ka Põhja-Ameerika turg, mille hinnad langesid 37 protsenti AU dollarini 37 protsendini, samal ajal kui Austraalias ja mujal maailmas täheldati 27 protsendi langust 35 miljoni AU dollarini.

Ainsworthi sõnul tagavad kulude kokkuhoiu meetmed, et 25-aastane ettevõte „suudaks vastu pidada pikaajaline langus.

„Lisaks vabatahtlikule palga ja muude üldkulude vähendamisele on grupp vähendanud töötajate arvu, kaotades 107 rolli aastase kulude kokkuhoiuga umbes 10 miljonit AU dollarit, mis on eeldatavasti kandub üle FY21-sse. ”

Austraalia mänguautomaatide tegevjuht koronaviiruse mõju kommenteerides Lawrence Levy, ütles …

“Samal ajal kui COVID-19 pandeemia tabas meie tööstust tugevalt, liikusime kiiresti Ainsworthi kaitsma.

„Võtsime ennetavaid meetmeid oma üldkulude sujuvamaks muutmiseks ja varasema rahastamiskorra ümberkorraldamiseks, et tagada praeguse languse talumine.

“Ainsworthil on hea positsioon, kui kliendid kogu meie turgudel soovivad pandeemia tagajärgedest taastuda.”

Ameerika jalajälg:

Vahepeal selle aasta alguses teatas Ainsworth oma Ameerika tütarettevõttest omandada Montanas asuva sisuspetsialisti MTD Gaming Incorporated kuni 13 miljonit dollarit, millest pool sõltub „rahaliste eesmärkide edukast täitmisest ja lepingute uuendamisest“.

Tegevjuht Levy ütles toona, et omandamine on “veel üks positiivne samm” selle üleminekul “kasvu ja parema kasumlikkuse” suunas.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga