AGA taotleb USA kasiinodes sularahata maksevõimalusi


American Gaming Association avaldas selle nädala alguses aruande, milles kutsus hasartmängude osariikide seadusandjaid üles uuendama oma määrusi või seadusi, et võimaldada mängijatele sularahata võimalusi. Idee pärineb grupi poolt 18-kuulise ajavahemiku jooksul läbi viidud uuringust, kus vaadeldi nii kaubanduslikke kasiinosid kui ka hõimukohti. Uuring sisaldas teavet seadmete tarnijate kohta, kes üritavad tööstuses pakkuda rohkem sularahata võimalusi.

Sularahata maksete hetkeseis:

Praegu kasutavad USA-s ainult vähesed kasiinod sularahata maksevõimalused. Selliste makseviiside hulka kuuluvad deebet- ja krediitkaardid ning sellised rakendused nagu PayPal, Google ja Apple Pay. AGA tegevjuhi ja presidendi Bill Milleri sõnul on digitaalmaksete võimaluste edendamine olnud kontserni peamine prioriteet alates ajast, kui ta AGA-s alustas.

Milleri sõnul vastab variant 21-s mängude rollilest sajandil ning see toetab rangeid regulatiivseid ja vastutustundlikke mängumeetmeid. Miller juhtis tähelepanu sellele, et koroonaviiruse pandeemia muutis tähtsamaks nende jõupingutuste edendamise, et pakkuda klientidele mugavamat maksevalikut.

Koroonaviirus võib elada paberrahal, mistõttu eelistavad paljud inimesed kasutada teisi meetodeid. Sularahata maksevõimalus võib olla puutevaba, mis on pandeemia ajal hea mõte puudutavate pindade kärpimiseks.

Ei jõua:

Siiani pole selle vastu olnud laiaulatuslikku aktsepteerimist digitaalsed makselahendused kogu rahva kasiinodes. Valdkonna juhid väidavad, et selle põhjuseks on mõned tegurid, näiteks hasartmängude regulaatorite või riiklike seadusandjate seatud piirid.

Nevada osariigis korraldatakse hasartmängukomisjon sellel kuul hiljem kohtuistung. Eeldatakse, et nad aktsepteerivad Nevada mängukontrolli juhatus kaasates riiklike määruste muudatusi, mis viiksid edasi digitaalsete makselahenduste testimisprotsessi.

New Jersey’is, teises mängurite seas populaarses osariigis, hasartmängude korraldamise osakonna direktor David Rebuck kommenteeris, et sularahata tehingud on osariigis seaduslikud. Osakond ootab toodete esitamist kasiinode poolt ja seejärel saab need heaks kiita kohapeal kasutamiseks.

AGA reklaamib mängurite sularahata tehinguid, kuna see võimaldab mängijatel järgida hasartmängudele seatud limiite, samuti vähendab valuutatehingute aruannete arvu, mille kasiinod peavad valitsusele esitama.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga