AGA lisab vastutustundlikele mängupingutustele DraftKings ja Sightline


Kas teil on mänguplaan. Panusta vastutustundlikult on Ameerika Gaming Associationi (AGA) algatatud algatus, mille eesmärk on tagada, et kui USA-s laieneb legaalne spordiennustus, teavad mängijad, kuidas vastutustundlikult tegutseda. AGA on programmi reklaamimiseks teinud koostööd mitme partneriga, sel nädalal on liitunud kaks uut liiget. DraftKings ja Sightline on uusimad ettevõtted, kes tegelevad vastutustundliku spordiga kihlvedude edendamisega Ameerika Ühendriikides.

Uued partnerid

DraftKings on juba spordikihlvedude valdkonnas silmapaistev ettevõte. Ettevõte on ettevõtte esimene partner Kas teil on mänguplaan rakendada programmi kõigis oma jaemüügi spordiraamatutes USA-s. Ettevõte reklaamib kampaaniat oma sotsiaalmeedias ja digitaalsetes turunduskanalites.

Nagu Sightline, ettevõte on esimene maksete pakkuja, kes on liitunud vastutustundliku mänguprogrammi partnerina. Sightline kuvab programmi sisu kaardiomanikele ja selle toote uutele kasutajatele, julgustades mängijaid seda tegema “Rahastage oma lõbu, siis tehke valmis.”

Vastutustundlik mängimine

Rakenduses Have A Game Plan reklaamib programm nelja võtmevaldkonda, mida mängijad peaksid panuste tegemisel arvestama. Esiteks peavad mängijad määrama eelarve ja sellest kinni pidama. kui eelarve on paigas, kehtestatakse piirid, et välja töötada isiklikud juhised, millal ja kui palju panuste tegemisel kulutada.

Hoidke seda sotsiaalsena – see on veel üks aspekt, mida mängijad peavad arvestama. Spordiennustused on meelelahutusvõimalus, nii et programm julgustab ennustajaid seda sotsiaalsena hoidma, et see teemaks muutumise asemel meelelahutuslikuks jääks.

Programm julgustab ka mängijaid seda tegema olla informeeritud. Mängijad peaksid kasutama olemasolevaid ressursse, et mõista mängureegleid ja võidukoefitsiente. Samuti on soovitatav, et mängijad osaleksid spordiennustustes ainult litsentseeritud ja reguleeritud operaatoritega. See tagab parimate mängupraktikate toimumise, mis välistab igasuguse riski mängijale.

Täiendavad partnerid

Varsti pärast seda, kui AGA käivitas Ameerika Ühendriikides vastutustundliku hasartmängualgatuse, ühinesid mitmed spordimaailmaga seotud ettevõtted. NASCAR ja NHL kuuluvad programmi toetajate hulka. NASCAR julgustab panustajaid “Know When To Pit” poole, kui NHL liitus esimesena neljast suuremast liigast.

The PGA tuur on ka osa meeskonnast, julgustades golfisõpru teadma, millal paigutada, ja panustama vastutustundlikult. Raadio PGA Tour edastab avalikke teenuseid, et aidata programmi kohta sõna levitada.

FanDuel on ka osa jõupingutustest, olles esimene mobiilse spordipakkumise operaator, kes on programmi partner.