AGA kaubandusliku hasartmängude tulude jälgimise teenus


Püüdes oma liikmetele väärtust pakkuda, kui nad üritavad koroonaviiruse pandeemia järgselt tagasi pöörduda, on American Gaming Association (AGA) teatanud oma uue teenuse Commercial Gaming Revenue Tracker käivitamisest.

Organisatsioon kasutas neljapäevast ametlikku pressiteadet (pdf), et täpsustada, et uus asutus kasutab igakuiseid aruandeid, et pakkuda sektorile osariikide kaupa osutatavaid ülevaateid ja kumulatiivseid ülevaateid USA kaubandusliku hasartmängutööstuse tulemuslikkuse kohta. AGA selgitas, et uuenduslik ressurss on osa kampaanias ettevõttesiseste andmete kogumise võimaluste parandamiseks ning see hõlmab ka konkreetsete vertikaalide, näiteks maismaas asuvate mängu- ja lauamängude, aga ka iGamingu ja jaekaubanduse ning veebipõhiste spordiennustuste katkemist.

Regulaarne läbivaatamine:

Bill Miller, AGA president ja tegevjuht, kasutas pressiteadet, et kuulutada teedrajav teenus kättesaadavaks tema organisatsiooni veebisaidil aadressil AmericanGaming.org ning selleks, et selle arve värskendataks iga kuu, millele järgneb põhjalikum kvartaliandmineoperatsioonid ja suundumused. ”

Loe Milleri avaldust …

„Kui meie tööstus taas oma uksed avab ja kliente ning kolleege tagasi tervitab, pakub AGA igakuised kaubanduslike hasartmängude tulude värskendused oma veebisaidil ja teha meie täielik andmekogum liikmetele nõudmisel kättesaadavaks. ”

Esmane kontroll:

Avamine Kaubandusliku hasartmängude tulude jälgija Aruandest selgub, et Ameerika Ühendriikide teise kvartali hasartmängutulud olid kokku 2% 2,3 miljardit dollarit võtta aastatagune näitaja üsna pettumuseks 11,7 miljardit dollarit. Ehkki see esialgne arv näitab 78,8% -list langust võrreldes sama kolmekuulise perioodiga 2019. aastal, kuulutas Miller, et ta jääb „optimistlik meie tööstuse taasavamise ja taastumise osas”Pidades silmas jätkuvaid koronaviirusega seotud sulgemisi.

Milleri avaldus loetud …

„Avatud 850 kaubanduslikku ja hõimkondlikku kasiinot on näidanud, kuidas meie vastavuskultuur, kogukondadele pühendumine ja tugevad tervisekaitse- ja ohutusmeetmed muudavad meid tänapäeva reaalsusega kohanemiseks sobivaks. Samuti julgustavad mind jätkuvad teated tarbijate nõudluse ja spordiennustuste taastekke kohta seoses MLB, NBA ja NHLi hiljutise naasmisega. AGA on meie suhtes vankumatu pühendumus mängude juhtimisele nendel tormilistel aegadel. ”


agaigamingamerican hasartmängude ühinguarvamus millercoronaviruskommertsmängude tuludest trackeramericangaming.orgLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga