Affinity Group Limited nägi Mani saare huvi suurenemist


Kuulus professionaalsete teenuste ettevõte Affinity Group Limited on teatanud, et on hiljuti täheldanud Aasiaga seotud iGamingi pakkujate arvu kasvu, mis väljendavad huvi Filipiinidelt Mani saarele kolimise vastu.

Inside Asian Gamingi aruande kohaselt on Mani saarel asuv ettevõte üksikasjalikult öelnud, et tõus toimub pärast seda, kui president Rodrigo Duterte valitsus võttis eelmisel kuul vastu seaduse, mis on Filipiinide avamere valduses olevate online-hasartmängukorraldajate siseriiklik maksumäär enam kui kahekordistunud. Mänguoperaatori (POGO) litsents. Allikas selgitas, et sellised ettevõtted on nüüd kohustatud maksma käibelt 5% maksu, mitte varasema 2% tulumaksu, mille aluseks on riigi määratud vahetuskurss, mida kasutatakse välisvaluutas võlgnetava summa kohaliku ekvivalendi arvutamiseks.

Koroonaviiruse tagajärjed:

Affinity Group Limited pakub laia valikut teenuseid, mis ulatuvad ettevõtte asutamisest ja haldamisest kuni maksutõhususe ja eeskirjade järgimise lahenduste pakkumiseni, ning teatas, et väidetavalt on uus režiim osa valitsuse jõupingutustest Filipiinid sisse tooma vähemalt 216,7 miljonit dollarit täiendavaid aastaseid vahendeid koroonaviiruse pandeemia üleriigilise mõju vastu võitlemiseks.

Edasine pettumus:

Alex Gardner Affinity Group Limited teatas väidetavalt, et POGO litsentsi omavatest 60 iGamingi ettevõttest on seni lubatud 32-l operatsioone taastada pärast lukustamist, ehkki väga vastuolulise direktiivi piires, mis on kehtestanud 30% võimsuse piir nende Filipiinide kontorites töötajatele.

Gardner kuulutas teadaolevalt…

“Filipiinid on ajalooliselt olnud jurisdiktsioon, mille valisid Aasiaga silmitsi seisvad operaatorid, kuid järgides hiljutist negatiivset ajakirjandust POGO ümber ja hiljuti oleme näinud operaatorite päringute sissevoolu kes otsivad sobivat litsentsi jätkamiseks või Aasia turu sihtimiseks. “


igamingrodrigo dutertepogofilipiin offshore mängude operaator coronavirusaffinity rühm piiratudLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga