Advokaadid ennustavad, et Bideni kabinet tühistab 2018. aasta traadiseaduse muutmise


Täna vannutatakse järgmise USA presidendina ametisse Joe Biden. Kui ta alles sel nädalal ametisse astub, on juba hakatud rääkima, kuidas uus president saaks online-hasartmängude maailma aidata. Michigani advokaadibüroo Dickinson Wright rääkis hiljuti ajakirjaga Gaming America, paljastades, et nad tunnevad, et uus administratsioon kaotab justiitsministeeriumi (DOJ) 2018. aasta otsuse traadiseaduse uue arvamuse kohta.

2011. aastal ajakohastati Obama administratsiooni ajal 1960. aastate traadiseadust, et võimaldada riikidevahelisi hasartmänge. Seadust tuli ajakohastada selliste tehnoloogiliste edusammude tõttu nagu Internet. Selle otsusega võivad USA-s käivitada online-kasiinod, pokker, loteriid ja muud võimalused. Trump DOJ otsustas selle otsuse tagasi pöörata 2018. aastal ja see tõi kaasa palju probleeme riikidega, kes muretsesid võrguhasartmänge käsitlevate õigusaktide vastuvõtmise ja teiste riikidega koostöö pärast. Nüüd tundub, et paljud analüütikud tunnevad, et Biden muudab otsuse uuesti ümber.

Häda segamine

Kui 2018. aasta muudatus aset leidis, põhjustas see võrguhasartmängutööstuses tohutut haisu. New Hampshire esitas hagi, kuna nende arvates mõjutas muudatus nende võimet pakkuda lotomänge. Osariigi föderaalringkonnakohus otsustas riigi kasuks ja vastu uus traadiseaduse arvamus, kuid DOJ otsustas edasi kaevata.

Dickinson Wrighti advokaatide jaoks Patrick Sullivan, Jeff Silver ja Greg Gemiganani, tunnevad nad, et Biden DOJ loobub kaebusest ja 2018. aasta muudatus tühistati. Selle sammuga pöörduks arvamus tagasi 2011. aasta muutuse juurde ja traadiseadus kehtiks ainult spordiennustuste puhul.

Advokaadid tunnevad tegelikult, et muudatus avab selge tee sisemised võrgumängud Ameerika Ühendriikides, aga ka riikidevaheliste progressiivsete inimeste laiem kasutamine hõimude ja kaubandusettevõtjate kaudu.

Pennsylvania abistamine

Koos Traadiseadus tagasi oma 2011. aasta osariigis aitaks see Pennsylvanial osaleda riikidevahelistes online-pokkerimängudes. Riik käivitas oma online-pokkeritööstuse 2019. aastal, kuid pole veel sellega liitunud Delaware, New Jersey ja Nevada mängijate likviidsuse koondamiseks. Need kolm osariiki olid seda teinud juba enne 2018. aasta reeglimuudatust.

Pennsylvania oli mures osalemise pärast ja oma tööstuses muudatuste tegemise pärast, eriti kuna turule toomine oli nii uus. Kui Bideni administratsioon selle muudatuse teeb, pole üllatav, kui Keystone’i riik allkirjastab kiiresti lepingud ja käivitab riikidevahelised võimalused teiste iGamingi riikidega.