Adverty kuulutab välja uue menüüsisese reklaamimise


Reklaamijate, mängude arendajate ja agentuuride tipptasemel mängusisene platvormitarnija Adverty on teatanud uuest reklaamivalikust, mille leiutas bränd. See on menüüsisene nime all tuntud mängusisene reklaamivorming, mis võimaldab kasutajatel lisada asjakohaseid IAB-i kuvaribareklaame menüüekraanidele, mis leiti mängude vahel. Uus mängusisese vorminguga reklaamiüksus loob mängusiseste sujuvate reklaamilahenduste tootepaketi, mis aitab pakkuda toimivuspõhiseid reklaame ja edendada bränditeadlikkust.

Interaktiivsed reklaamid

Uus toode on interaktiivne, paljastades kaubamärgi ja kutsudes üles tegutsema. Reklaamijad saavad seda kasutada Menüüsisesed reklaamid brändisõnumite ja nende valitud toimingute tutvustamiseks. Kohandamisfunktsioonid on ulatuslikud, sealhulgas otsese juurdepääsu loomine ostudele. Kasutatav patenditaotluses olev reklaamitehnoloogia Reklaami võimaldab kasutajatel mängus püsida, osaledes samal ajal reklaamikogemuses.

Adverty asutaja ja tegevjuht Niklas Bakos kommenteeris uut toodet, märkides, et menüüsisesed reklaamid ühilduvad programmilise reklaamikomplekti ostmise tavapärase vorminguga. Kuid In-Menu’is on juurdepääsuks uus ja suhteliselt uurimata mobiilimängude meediakanal. Bakos ütles: “Kasvupotentsiaal on siin tohutu ja eeldame, et see kasv on kiire.”

Uued tööstuse standardid

Adverty töötab välja uute tööstuses kasutatavate reklaamide standardite loomise. Nad on loonud suhted IAB sama hästi kui IAB Europe, IAB UK, IAB Tech Labs ja IAB Sweden standardite kallal töötama.

Ettevõte arvab, et programmiline meediaostu jätkab kasvu ja hõlmab rakendusesisese ruumi võimalusi. Selle kõrval on praegune veebireklaamidele keskendumine.

Reklaami hinnangul on see Menüüsisene inventuur lisatakse oma mänguportfelli järgmise aasta alguseks. Indie mängustuudiod ja tippmängude kirjastajad on In-Menu üle vaadanud, pakkudes toote kohta valdavalt positiivset tagasisidet.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga