Adrenaliini käivitas jalgpalligeeniuse


Ameerika tarkvarauuendaja Adrenaline teatas teatavasti oma uue mobiilisõbraliku Football Genius mängu käivitamisest, et anda spordiennustuse harrastajatele võimalus võita rahalisi auhindu, panustades Rahvusliku Jalgpalliliiga (NFL) mängudele.

SBCAmericase aruande kohaselt näitas ettevõte, et selle uusimasse uuendusse kuuluv patenteeritud patenteeritud tehnoloogia töötati algselt välja selleks, et aidata võrguraudade jalgpallimeeskondadel saada vastuseisu eeliseid. Allikas täpsustas, et need edusammud kasutavad rea keerukaid algoritme, et pakkuda reaalajas prognoose mitmesuguste võimaluste kohta, sealhulgas teise treeneri mänguhelistamise tendentsid.

Kaasav meelelahutus:

Adrenaliin väidetavalt selgitas, et need mängusisesed tööriistad on selle käivitamisega nüüd spordiennustusele pööratud Jalgpalligeenius mäng, mille on võimalik alla laadida Apple App Store. Arendaja tunnistas väidetavalt, et uus rakendus võimaldab kasutajatel panustada panuseid iga võistluse tulemustele NFL konkreetsete näidendite kutsumise tõenäosuse kõrval.

Esmane ametisseastumine:

Casey Huke teenib Adrenaliini peadirektorit ja väidetavalt kinnitas ta, et Football Genius on kogu NFL-i playoffide ajal välja maksnud auhindu ja pakub järgmise kuu Super Bowl LV turge igal hetkel. Väidetavalt kuulutas ettevõtja, et tema ettevõtte intellektuaalomand “käsitleb ka mitmeid valdkondi, mis on mängude kaupa kihlveo jaoks põhilised“sealhulgas latentsusprobleemid ja”tagades, et tegevus väljakul vastab liideses kuvatavale. ‘

Kuuldavasti luges Huke avaldust …

Kõik, keda me seda demonstreerisime, arvasid, et see on selle jaoks ideaalne sektor. Me teame, et saame seda treenerite jaoks alati kohandada, kui NCAA või NFL kunagi ümber mõtleb, kuid spordiennustusega kohanemine on olnud meie jaoks kodus. “

Ekspertide julgustus:

Jalgpalligeenuse taga oleva tehnoloogia täiustamiseks on Adrenaline tegelenud väidetavalt silmapaistev NFL-i siseringi rühm sealhulgas kahekordne Super Bowli võitnud treener Bill Parcells ja Pro Jalgpalli Kuulsuste Halli tagamängija Brett Favre (pildil). Arendaja kuulutas väidetavalt, et see kukk, mis lisaks hõlmab endisi silmapaistvaid mängijaid Trent Dilfer ja Sean Payton samuti esikontori veteranid Trent Baalke ja Miki Loomis, “oli ülioluline nii oma viimase uuenduse algsel väljatöötamisel kui ka pideval täiustamisel” ja saab ka nüüd aidates mängu ennustavat tehnoloogiat veelgi täiustada.

Tahtlik sihtkoht:

Adrenaliin ütles seda väidetavalt “millel on suurepärane jalgpall kõiki aspekte hõlmavad mõttedNFL-i osutus tohutult väärtuslikuks tagamaks, et jalgpalligeeniuse algoritme peetaksevõrratu tehnoloogia“. Arendaja väitis väidetavalt, et see “nõuandekogu‘, mis sisaldab lisaks praegust Pittsburgh Steelersi laiu vastuvõtjat John Smith-Schuster, peab lisaks tagama, et mängu peetakseturule mineku lahendus mängude kaupa kihlveo jaoks. “

Huke avaldus oli väidetavalt…

“Selle tehnoloogia arendamine on üks asi, kuid meie nõuandekogu mõtteprotsesside ja mõtteviisi mõistmine viib Jalgpalligeeniuse täiesti teisele tasemele. Kui teil on selliste meistrite meeled nagu Bill Parcells, Brett Favre ja Sean Payton, võimaldab see teil kasutada sealsete suurimate jalgpallimõtete mõtteprotsessi. ”