Aasia ja Vaikse ookeani piirkonna partnerlus Novomatic AG jaoks


Teadaolevalt on Euroopa mänguautomaatide hiiglane Novomatic AG sõlminud eksklusiivse tehingu, mille kohaselt peab Austraalia kolleeg Ainsworth Game Technology Limited olema tema ametlik Aasia ja Vaikse ookeani piirkonna turustuspartner.

Inside Asian Gaming’i aruande kohaselt täpsustas Austria firma, et uus kokkulepe hõlmab Sydney peakontorit Ainsworth Game Technology Limited, kes tegutseb oma müügi- ja teenindusesindusena mänguautomaatide operaatoritele nii erinevates riikides nagu Kambodža, India, Lõuna-Korea ja Uus-Meremaa. Meremaa.

Seotud edusammud:

Ajakirjas Asian Gaming täpsustati, et liit peab lisaks hõlmama ka tulutoovaid turge nagu Macau, Vietnam, Austraalia ja Singapur, ning vt Robert Dijkstra, Aasia ja Vaikse ookeani piirkonna ettevõtete arengu- ja müügipresident. Novomatic AG, esindavad mõlemat arendajat, võttes samal ajal analoogse rolli Ainsworthi mängutehnoloogia piiratud. Allikas selgitas, et leping hõlmab ka endise ettevõtte Kagu-Aasia müügijuhti, Michael Barsin, ühinedes järgmise kuu Hongkongi kontoriga.

Kuuldavasti luges Dijkstra avaldust…

„Kahe ettevõtte kokkuviimisega saame hakkama suurendada ühe kanali kaudu meie kliendibaasile pakutavate teenuste mitmekesisust. Ootan põnevusega selle progressiivse arengu üle järelevalvet ja usun, et see toob kasu kõigile sidusrühmadele. “

Vanemate privileeg:

Novomatic AG veetis veidi üle 473 miljonit dollarit 2018. aasta jaanuaris, et omandada 52,52% osalus Ainsworth Game Technology Limited’is. Gumpoldskirchenis asuv ettevõte väitis sel ajal väidetavalt, et see samm lubab seda laiendada oma rahvusvahelist kohalolekut keskendudes tasuvale Ameerika ja Aasia-Vaikse ookeani turgudele.


austraalia uusmeremaa hong kongainsworth mängutehnoloogia piiratud uudne agrobert dijkstramichael barsinLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga