888poker kuulutab välja selle nädalavahetuse suure pühapäevase müügi


Igal pühapäeval pakuvad veebipokkeriruumid spetsiaalseid garanteeritud sündmusi. Need turniirid on tavaliselt üsna populaarsed vähese sisseostmise ja hasartmängude auhinnaraha tõttu. Pluss on pühapäev, mida siis veel mängijatel teha on? Sel pühapäeval toob veebipokkerihiiglane 888poker tagasi oma erilise pühapäevase müügi, pakkudes mängijatele sisseostust kuni 50% soodsamalt! See on suurepärane võimalus osaleda suurel üritusel palju madalama hinnaga.

Kolm turniirivõimalust:

Kolmel suurimal pühapäevasel üritusel on nüüd sisseostudele allahindlus. Garanteeritud auhinnaraha ei ole puudutatud, seega saavad mängijad allahindlust ja saavad endiselt suure raha eest pokkeriturniiridel võistelda. Võtame näiteks Pühapäeva mussoon 15 000 dollarit. Sellel üritusel on tavaliselt sisseostu 55 dollarit. Pühapäeval saavad mängijad selles võistelda kõigest 27,50 dollari eest!

$ 100K pühapäev mega sügav tavaliselt on sisseostu 109 dollarit, kuid seekord langeb see 55 dollarini! 20 000 dollarine vaal 888pokeri turniiril on suurem 320-dollarine sisseost, mis on nüüdseks muutunud 160 dollarini! Kui tavaliselt võtate vaalust osa, võite tegelikult võistelda kõigil kolmel üritusel vähem kui tavaline sisseost!

Satelliidid ja voogesitus:

Mängijad saavad üritusele sisseoste teha vähem, konkureerides spetsiaalsetel satelliitüritustel. Satelliidid algavad vaid ühe sendi pealt, muutes need kõigile jõukohaseks. Satelliite ja turniirisündmusi leiate saidilt 888poker alt vaadates Turniirid / pühapäevase müügi sakk.

888 ka otse kolmest turniirist, mis algavad 9. augustil kell 21.00 GMT. Mängijad saavad kõik toimingud üle vaadata ja voogesituse ajal pakutakse ka kingitusi, et asi huvitavamaks muuta!


online pokersunday mega deepsunday salesunday whalesunday mussoonLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga