888 miljonit pühapäeva eripäeva lõpetab TheMufinMan, kes teenib võidu


Veebipokkeri pakkuja 888poker on olnud hiljaaegu ülitihe, pakkudes liikmetele kaubamärgi ajaloo suurimat online-pokkeriseeriat. Millions Superstorm algas 10. septembril ja sisaldab 480 üritust, mille garanteeritud auhinnaraha on kokku üle 8 miljoni dollari. Sari lõpeb 11. oktoobril, kus on veel palju tegevust. Alles hiljuti toimus sarja Sunday Special, kus esikohaauhinnale pretendeeris veebimängija “TheMufinMan”.

Ürituse üksikasjad:

The 888 miljonit pühapäeva eripakkumist oli sisseost 215 dollarit ja nägi 486 sissekannet. See hõlmas 122 uuesti sisestamist. Garanteeritud auhinnafond oli 100 000 dollarit ürituse eest. Uusmeremaalase jaoks oleks vaja peaaegu üheksa tundi võrgus mängimist “TheMufinMan” tiitlit nõudma.

Kui pokkeriturniir kahanes lõplikule neljale, siis ülejäänud mängijad otsustas tehingu sõlmida. Pärast väikest arutelu jõudis “TheMufinMan” esikohale ja 14 009 dollariga, samal ajal kui “mieux90” sai teise koha ja 12 618 dollarit auhinnaraha. “IamBudha” sai kolmanda koha ja “YoureMagical” neljanda koha, teenides mõlemad 11 414 dollarit.

Tulev põhiturniir:

Nagu 888Miljonit supertormi ootab kokkuvõtvalt, ajakavas on veel põhiturniir. See on festivali tipphetk ja praegu saavad mängijad hakata turniirile lende avama. Iga päev on 888pokeris võimalusi teenida pilet, et võistelda sellel üritusel tasuta.

Mängijad, kes peavad võistlemiseks maksma kogu sisseostu, peavad panustama 320 dollarit. Sellel üritusel on tohutult miljon dollarit garanteeritud auhinnafond. Sarja ajakava on pakkunud hulgaliselt sisu, sealhulgas mitmeid variante ja formaate. Kuigi ajakava on olnud lai, on põhiturniir mängijate seas suur loosimine.


online-pokker888Pokeronline pokkeriturniir888millions supertormipühapäeva eripäevthemufinmanLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga