4ThePlayer kuulutas välja uue 1000X BUSTA mängu


4ThePlayer on käivitanud uue kordistamismängu pealkirjaga 1000x BUSTA, pakkudes mängijatele lõbusat elamust. Crypto Busta / Crash mängudest inspireerituna leiutati see tiitel pärisrahaga RNG kasiinodele. Mäng on lihtne ja võimaldab mängijatel panustada suureneval kordajal. Eesmärk on kordaja lüüa enne BUSTAt.

Üksikasjad 1000x BUSTA kohta:

4Player lõi selle uue mängu, et lisada funktsioone, mida mängijad saavad kasutada oma võidu hoidmiseks. Koos Raha väljamaksmise funktsioon, saavad mängijad valida, kas hoiab enne võitu või raha välja BUSTA. Arendaja lisas ka andmeid, et mängijad saaksid oma mängujärgedel silma peal hoida. Mäng sisaldab ka täiustatud infograafikat ja konfigureeritavat ekspertide automaatmängu.

4ThePlayer.com andmetel….

Tegevjuht Andrew Porter kommenteeris uut tiitlit, öeldes: “Pärast 100-bitise täringu edu saavutamist oleme uhked, et lasime välja oma teise krüptodest inspireeritud mängu, 1000X BUSTA! Sellel mängul on laialdane atraktiivsus, see pole mõeldud mitte ainult krüptost teadlikele mängijatele, vaid ka kõigile mängijatele, kes naudivad uuendusmeelseid ja uuendusmeelseid lauamänge. “

Mäng on nüüd saadaval saidi kaudu Relax Silver Bullet platvorm.

Liitumine teiste mängudega:

Uus mäng liitub nüüd muu ainulaadse sisuga saidil 4ThePlayer.com. See hõlmab mängu, mis käivitati vaid mõni kuu tagasi, 1 Left Alive. Selles ainulaadses mängus on üksik ellujäänu, kes üritab leida oma tee läbi apokalüpsise. Tegevus on selles mängus pidev ja mängijad leiavad rullidelt täiendava keerutuse boonuse ja verised metsikud metsad!

Mõlemad mängud on vaid mõned näited selle kohta arendaja peab pakkuma.


online kasiino mäng4mängija1 jättis elus1000x bustaLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga