4ThePlayer.com viib rahakogumiskampaania lõpule positiivsete tulemustega


Sel nädalal teatas 4ThePlayer.com, et on lõpetanud sõltumatu rahastamisvooru, kuhu on kaasatud erasektori üksikisikud. See rahastamiskampaania aitab ettevõttel iseseisvaks jääda ja võimaldab neil jätkata kvaliteetsete mängude väljatöötamist ja väljaandmist. Kogutud kogusumma oli seitsmekohalises vahemikus.

Ettevõtte abistamine

Rahastamist pakkusid mitmed erasektori eraisikud. Scientific Gaming Digital endine CCO Steve Schrier aitasid välja nii Reflex Gamingu tegevjuht Quentin Scott. Bet365 endine mängustrateegia grupi direktor Gil Rotem ja juhtiv ühinemiste ja omandamiste spetsialist Daniel Burns andis ka rahalisi vahendeid.

4ThePlayer.com tegevjuht ja asutaja Andrew Porter kommenteeris korjandust öeldes: „Oleme rõõmsad, et oleme selle investeeringu lõpule viinud; loome pidevalt põnevaid mängukontseptsioone ja rahastamine võimaldab meil need kõik järgmise paari aasta jooksul vilja panna. Lisaks kahekordistame operaatori ja mängijale keskendumist. Me ei saa oodata, et näidata teile oma uusimaid uuendusi! “

Umbes 4ThePlayer.com

Ettevõte on Suurbritannias asuv idufirma, mis on loodud mängijakesksete mängude pakkumiseks, mis parandavad võrguhasartmängusektorit. Ettevõtte taga olnud meeskond töötas varem Ash Gaming Ltd, nii et neil on rohke kogemus mängude sisu loomisel.

Sellest aastast on 4ThePlayer turule toonud kuus ainulaadset mängu, sealhulgas 1000x BUSTA ja 2 jumalat Zeus vs Thor. 1000x BUSTA mäng kuulutati välja 2020. aasta mais ja sai inspiratsiooni Crypto Busta / Crash mängudest. Arendaja lisas sellele mängule Cash Out funktsiooni, et mängijad saaksid enne BUSTA-t võita või raha välja maksta.

Mäng 2 Gods Zeus vs Thor ilmus hiljem septembris, seades need kaks jumalat üksteise vastu. See pealkiri loodi programmi Yggdrasil Gaming YGS Masters raames ja sellel on lahe Dual Spin mehaanik. Mängijad saavad valida kahe keerutusnupu vahel, kas mängida koos Zeusi või Thoriga.

Ettevõte on tuntud ka oma mängualaste uuenduste, sealhulgas SUURETELE PORTREEGI REŽIIMIDE, poolest. See valik võimaldab mängudel ekraani paremini kasutada, kui mängijad naudivad mobiilimänge.


Interneti-mänguautomaadid4theplayer.com1000x busta2 gods zeus vs thundundraising vaeva sõltumatu rahastamine