4. mängija tutvustas 2 Gods Zeus vs Thori pesa


Suurbritannias asuv mobiilimängude arendamise stuudio 4ThePlayer on välja pannud oma viimase pealkirja 2 Gods Zeus vs Thor, kus mängijad saavad olla tunnistajaks kahe kõige võimsama jumala ülimale lahingule.

See on Yggdrasil Gaming YGS Masters programmi nõusolek 5-rulliga, 4-rida, 2048 viisi videopesa sisaldab ainulaadset Dual Spin mehaanik. Maailma esimene uuendus annab mängijatele valiku kahe keeramisnupu vahel. Valige punane nupp ja teil on Kreeka välgujumal Zeus, samas kui sinine sobib Norra äikesejumalaga Thoriga.

Väljamakse kahekordistub, kui võidukombinatsiooni värv on sama, mis valitud nupul. Kui valite punase ja panete sinise kombinatsiooni, teenite 1x võidu väärtus, aga kui nupu sümbolid ja värv sobivad, saate 2x väärtus.

Win Spins funktsioon:

See muutub veelgi põnevamaks Võida keerutusi boonus, mis aktiveeritakse kolme hajutaja maandumisel. Kui vähemalt kahe hajutaja värv on sama, mis valitud pöörlemisnupul, saate 10 Win Spinnit. Kui kaks või kolm ei klapi, saate 7 Win Spinsit. Samuti on osa funktsioonist, kasvav kordaja, mis algab punktist x1 ja kasvab iga kord +1 võrra, kui võitvad sümbolid on teie valitud keerlemisnupu värvi.

Win Spins võib ka olla uuesti sisse seatud, suurendades kogemusi ja potentsiaali kuni 15 360 korda suurem panus.

Ettevõtte pressiteates saidi 4ThePlayer.com tegevjuht Andrew Porter, kommenteeris uut põnevat funktsiooni, öeldes …

„4ThePlayer.com käsitleb uuendusi meelelahutuskogemuse parandamiseks. Selles väljaandes on meil väga hea meel öelda, et oleme oma uue funktsiooniga DUAL SPIN ™ just seda teinud. Andes mängijale valiku ja võimaluse kahekordistada oma võitu igal pöörlemisel, unustamata garanteeritud võitude ja kasvava kordajaga boonusringi. ”

Mobiilne portree:

The suur volatiilsus jumalateemalisel mängul on a 96,5 protsenti RTP ja sisaldab mängija lemmikut Suure rulliga portreerežiim, kus mängijad saavad nautida mobiilportreed ja täielikult tegevusse sukelduda.

Samuti kommenteerides uut versiooni, Philip Manning, GVC Grupi kasiino sisuhaldur (ülemaailmne) ütles …

„Usume, et meie mängijad on 2 Gods Zeus vs Thor mängimisel väga põnevil ja neil on väga hea meel, et nad said mängu esimesena turule tuua. See on pakitud uuendustega, ülimalt interaktiivne mäng, millel on tohutu graafika ja mis annab kindlasti äikese mängija kogemuse. “

Üldine vabastamine:

Londoni peakontoris asuvate kasiinomängude arendaja uusim versioon on saadaval eksklusiivselt kõigis GVC Groupi mängumarkides nagu Party Casino ja a üldine teade 15. septembril 2020.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga