2. juuli taasavamise kuupäev Atlantic City kasiinodes


Pärast mitu nädalat ootamist ja Atlantic City üheksale kasiinole on teadaolevalt öeldud, et neil lubatakse koronaviiruse põhjustatud sulgemistest väljuda alates 2. juulist, kui nad lepivad kokku hoida võimsust alla 25%.

Ajakirja ABC News avaldatud uudisteteenistuse Associated Press teatel selgus kuupäev täna New Jersey kuberneri Phil Murphy (pildil) Twitteri postituse kaudu varem ja sellele järgneb eeldatavasti lähipäevadel muudetud loetelu tervise- ja ohutusjuhised restoranide ja kasiinode taasavamiseks.

Tähtsad sulgemised:

Uudisteteenistus teatas väidetavalt, et Atlantic City kasiinodel kästi ajutiselt uksed kinni panna 16. märtsil kuna väga nakkava koronaviiruse tüvega seotud surmade arv jõudis kaheni. Ehkki see väärtus on nüüd veidi üle 13 000, aiariigis nakatumise määr väidetavalt langeb, kuigi paljudel sündmuskohtadel oli lootust, et neil lubatakse õigeaegselt uuesti avada, et kasutada ära riigi iseseisvuspäeva pidustusi 4. juuli.

Keskne ettevalmistus:

Associated Press selgitas väidetavalt, et paljud kasiinod New Jersey operaatorid on mõelnud edasi, plaanides tutvustada sotsiaalne distantseerumine ja muud antikoronaviirusevastased meetmed nende taasavamiskohtadesse. Väidetavalt täpsustas uudisteteenistus, et Hard Rock International on vaid üks selline ettevõte, mille tegevust hakatakse välja andma käsipuhastusjaamad kogu selle Hard Rock hotelli ja kasiino Atlantic City vara piires ja lisaks nõuda kõigilt töötajatelt ja mängijatelt kaitsvate näomaskide kandmist.

Julge kiidelda:

Teadaolevalt ütles 1,971-toalise Hard Rocki hotelli ja Atlantic City linna president Joe Lupo ajalehele Associated Press, et on kindel, et tema saal suudab kohtuda ja ületada kõiki uusi riigi poolt volitatud terviseprotokolle, enne kui väidab, et selle õhu filtreerimissüsteem onon parem kui enamus haiglaid”.

Lupo teatas väidetavalt …

„Meil on hea meel saada uuesti avamise kuupäev. Täname presidenti, et saame olla avatud 4. juuli nädalavahetusel rahuldada nõudlust maailmakuulsal Atlantic City Boardwalkil. ”


Atlandi linnakõva kivi rahvusvaheline joe lupoboardwalkkõva kivihotelli ja kasiino atlandi linnaliik murphycoronavirussocial distancinglockdownLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga