11. veebruari Live! Avamiskuupäev! Kasiino ja hotell Philadelphia


Ida-Pennsylvanias ja 600 miljonit dollarit Live! Kasiino ja hotell Philadelphia peaks teatavasti avalikkusele ametlikult avatama 11. veebruarist pärast veidi üle kahe aasta kestnud ehitust.

PhillyVoice.com-i veebiuudiste domeeni kolmapäevase aruande kohaselt peaks Philadelphia lõunaosa eeslinnade eelseisev 510 000 ruutmeetri suurune koht toimuma enne selle suurt esietendust, korraldades 19. jaanuarist ainult reserveerimiseks mõeldud eelvaateid. Need üritused on väidetavalt olnud mille eesmärk on anda VIP-mängijatele võimalus proovida 12-korruselise majutusasutuse spetsiaalset 29-laua pokkerituba ja 150 mängulauda, ​​samuti üle 2100 pesa ja elektrooniliste lauamängude kogu.

Täiendav veetlus:

The Cordish Company projekt, mis vastutab samamoodi ka Live! Kasiino ja hotell Marylandi saal asub lõuna pool Baltimore, uus Otseülekanne! Kasiino ja hotell Philadelphia väidetavalt avab järgmisest kuust oma 208-toaline luksushotell ning ka kohapealne spordihoone, mida korraldatakse koostöös FanDuel Groupiga. Seda kõike väidetavalt tuleb täiendada mitmesuguseid söögi- ja meelelahutusvõimalusi, kõrval asuv mitmetasandiline parkimismaja ja kuuetoaline ürituste keskus mis mahutab korraga kuni 1000 inimest.

Toidu täitmine:

Joe Billhimer pärit Cordishi ettevõtted väidetavalt teatas, et tema firma Live! Kasiino ja hotell Philadelphia on täiendavalt avatud featuring paar kvaliteetset restorani ja spordisalong samuti turupiirkond, kus pakutakse seitset väiksemat söögikohta. Nagu poleks sellest piisanud, peaks tuleva vara 100 000 ruutjalga mängupõrand debüteerima väidetavalt koos kahe baariga, mis hõlmavad kesklinnas asuvat Keskuse baar samuti perifeersem R Baar.

Billhimeri avaldus oli väidetavalt…

Philadelphiasse elama asumine on ülimalt põnev ning viige see maailmatasemel mängu- ja meelelahutuskoht staadionipiirkonna südamesse. Mida oleme siin loonud on konkurentsitult kuskil riigis. Spordisõbrad, söögikohad, mänguhuvilised ja kõik, kes soovivad lõbu- ja põnevusööd, peavad selle kõige kogemiseks tegema vaid ühe peatuse. “

Koroonaviiruse hooldus:

Väidetavalt ütles Billhimer ka PhillyVoice.com-ile, et uus Live! Kasiino ja hotell Philadelphia peaks neid looma 2 miljardit dollarit majanduse stiimuliks ida Pennsylvanias ja tuua umbes 100 miljonit dollarit esimese viie ettevõtlusaasta jooksul, sealhulgas umbes 25 miljonit dollarit oma vastuvõtva kooli linnaosa jaoks. Väidetavalt lõpetas ta lubaduse, et Philadelphia maakonna koht korraldab eelseisvad eelüritused ja piduliku avamise rangete sotsiaalse distantseerimise ja rahvatervise protokollide alusel et aidata külalisi käimasoleva koronaviiruse pandeemia eest kaitsta.

Teatavasti luges Billhimeri avaldust…

Meie peamine prioriteet on pakkuda turvalist keskkonda oma meeskonnaliikmetele ja külalistele. Oleme Pennsylvania koroonaviiruse juhiste täitmiseks ja ületamiseks rakendanud erakorralisi meetmeid, et tagada kõigile meie külalistele lõbus ja turvaline tunne. “