1. juuni taasavatakse Connecticuti hõimukasiinod


Kaks Ida-Ameerika Connecticuti osariigis asuvat hiiglaslikku hõimukasiin kuurorti on teadaolevalt teatanud, et nad avatakse osaliselt alates 1. juunist pärast ajutist sulgemist umbes üheksa nädalat tagasi vastusena jätkuvale koroonaviiruse pandeemiale.

Kohaliku televisiooniorganisaatori WCVB-TV kolmapäevase raporti kohaselt peavad 1563-toaline Mohegan Sun ja veelgi suurem Foxwoods Resorti kasiino mängutegevuse taaselustama rangete uute turvameetmete alusel, mis hõlmavad infrapuna-temperatuurilugejate kasutamist kõigis avalikes kohtades sissepääsud.

Koronaviiruse kaitsemeetmed:

Ringhäälinguorganisatsioon teatas, et Foxwoods Resort Casinot juhib föderaalselt tunnustatud Mashantucket Pequot Tribal Nation ja ta liitub oma kaasmaalasega nõuda, et kõik külalised kannaksid kaitsvaid näomaske. 2228-toaline saal väikeses Connecticuti idaosas Mashantucket Väidetavalt peab mängulaudades kasutatavad plaadid, kaardid ja täringud ka regulaarselt välja vahetama ja tagama, et ühiskondlikud pinnad, nagu käsirööpad, liftinupud ja mänguautomaatide ekraanid, on “sageli puhastatud. ”

Vähem kui kümne miili kaugusel Uncasville ja Mohegan Sun, mida haldab Mohegan hõim, teatasid väidetavalt, et mõlemad atribuudid peavad lisaks hoidma oma kontserdipaigad, pokkeritoad ja buffet-restoranid suletud ning keelata riigivälised turismigrupid alates bussi kaudu külastajate sissetoomisest.

Piirkonna tähelepanu:

James GessnerMohegani hõimu esimees ütles WCVB-TV-le väidetavalt, et need kaks toimumiskohta peavad lisaks oma erinevaid restoranides tegutsevaid restoranisid korraldama ka väljavõtteid pakkuvate ettevõtetena ja hoiduda ajutiselt oma teenuste turustamisest potentsiaalsetele külalistele naaberriikides Massachusetts ja New York.

Gubernaatori hukkamõist:

Teadaolevalt ei olnud kõik Connecticuti kuberneriga kõik uudise vastu võtnud Ned Lamont kutsudes uuesti avatava käiguuskumatult riskantne. ”66-aastane demokraat ärgitas hõimusid väidetavalt oma otsuseid uuesti läbi vaatama, enne kui ta paljastab, et ta nüüd töötage selle nimel, et inimesi ära hoida kummagi toimumiskoha külastamisest kuni koronaviiruse oht on möödas.

Lamont teatas väidetavalt …

„Ma teen kõik endast oleneva, et selles kindel olla seadsime rahvatervise esikohale. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga